Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina Szondzielorz

Nie płacisz alimentów? Nie dostaniesz kredytu

Polecane posty

Gość Ewelina Szondzielorz

1 października na nowo zaczyna działać Fundusz Alimentacyjny, zlkiwidowany 4 lata temu. Nowe przepisy wprowadzają też środki dyscyplinowania dłużników, którym teraz trudniej będzie uchylać się od płacenia na swoje dzieci. Nierzetelni alimenciarze oprócz tego, że mogą stracić prawo jazdy, trafią też na czarną listę dłużników. Ponadto w przypadku braku dochodów będą musieli zarejestrować się w urzędzie pracy. Świadczenia z Funduszu zastąpią obecnie obowiązującą zaliczkę alimentacyjną. Będą jednak od niej wyższe i obejmą więcej dzieci. Alimenty z Funduszu będą wypłacać gminy - tak, jak wypłacały dotychczasową zaliczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie kredyciku? - to czym ja zapłacę komorniczkowi? Nie będzie prawka? - to jak ja pojadę zrywać wisienki na alimenty? Trzeba do urzędziku sie zarejestrować? - to jak ja wyjadę do Mongoli paść jaki? No jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, ze coś zrobią z "cwanymi" alimenciarzami, bo mam już dość płacenia za nich na ich dzieci. Te pieniądze mogłyby iść na potrzebujących. Oprócz powyższych wprowadziłabym prace przymusowe polegające na sprzątaniu śmieci - tyle ich leży na trawie i w rowach. A jak gnojek się do prac nie stawi, to 2 dni aresztu. Byłoby czysto, a dzieci miałby pieniądze na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna polska glupota oparta na fikcji ku radosci glupich kobiet:) nie place alimentow wogole za to przyznac musze iz splacam kazda rate w terminie a Banki wrecz bija sie o mnie swoimi propozycjami kredytow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie chce płacić alimentów na wasze dzieci z moich podatków złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×