Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annwear

Soczewki iWear

Polecane posty

Gość annwear

Witam, używam soczewek od kilku lat ale mam dość wydawania prawie 300zł na soczewki na pół roku więc chciałabym je zmienić. Oczywiście chciałam na początku no ale trochę się boję kupić coś, co okaże się beznadziejne (naczytałam się trochę na forach, że iWear są beznadziejne). Tak więc tu moje pytanie używaliście ich? I jaka jest różnica między comfort, a supreme? Dodam, że ze względu na parametry mojego oka, że tak to ujmę mogę zakupić soczewki tylko i wyłącznie firmy iWear bądź Air Optix, a niestety te drugie są bardzo drogie (choć muszę przyznać, że nigdy nie miałam z nimi żadnych problemów). I jeszcze dodam, że chodzi mi o soczewki miesięczne, na jedno oko toryczne. Bardzo proszę o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chusteczka85
iWear to były moje pierwsze soczewki jeszcze w fazie testowania w salonie optycznym. Ale po 2 tygodniach poprosiłam o dobranie z innej formy, bo z tego co się dowiedziałam ta konkretna sieć salonów optycznych (myślę że wiadomo o jaki chodzi) wszystkim swoim klientom dobierano właśnie iWear'y to było dla mnie nie w porządku, bo te soczewki można kupić tylko u nich :/ ale z tego co pamiętam mimo tego nie byłam z nich zadowolona. Jeśli w Twoim przypadku to jedyna alternatywa do droższych soczewek to chyba nie masz wyjścia, jak samej się przekonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annwear
No właśnie wiem ale też znowu wydać w sumie 150 zł żeby przetestować to dużo. Szkoda, że większość sklepów czy okulistów nie daje już takich testowych jednodniowych :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chusteczka85
chyba, że udasz się do jednego z salonów tej sieci co ja i poprosisz o dobranie iWear po czym stwierdzisz po testowaniu, że chcesz jednak Air Optix i dopłacisz tylko różnice ;) (o ile mają w sprzedaży te droższe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam o takich soczewkach,natomiast jeżeli miałabym coś polecić to zajrzyj na Stylion.pl znajdziesz tam szeroki wybór okularów i nie tylko,naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×