Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adusz

triki w sprzedaży empik

Polecane posty

Gość adusz

Pracujecie w empiku? ja niedawno zaczęłam i mam problem z sprzedaża tzw umbrell (produktów promocyjnych przy kasach) a bardzo chciałabym się wybić chodź troszkę. zazwyczaj klientowi proponuję z uśmiechem produkty "proponuję pani naszą ofertę promocyjną w super cenie 19.99 " ale zazwyczaj mówią dziekuję i idą.... nie wiem jak proponować . pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt tego nie kupi tych produktów przy kasach, w zły sposób Cię w tym empiku motywują, nie staraj się, bo i tak nic z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj znaleźć odniesienie przedmiotu do tego co kupiła osoba, jaka jest. Np kiedy masz wcisnąć płytę to powiedz "polecam płytę za 30.00zl, ta muzyka będzie się bardzo dobrze komponowała z książką, którą Pan/i wybrała'' albo ''Dobry wybór, osobiście bardzo podobała mi się ta gra. Polecam zakup czekoladki za 5.99 na wzmocnienie między levelami'' Dla klientów płci przeciwnej bądź czarujący/a. Niech czują się jakby to był delikatny flir, jakby im schlebiano. Wtedy dają się ponieśc, nie chcą odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakies jeszcze rady triki ?? Jak mowic jak przedstawiac?? Blagam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie lubi tego wciskania przy kasie, a Ty chcesz się głowić jak to sprzedać? Nie marnuj energii na coś niemożliwego, choćbyś nie wiem jak się starała, uśmiechała, zachęcała, flirtowała nie kupię dodatkowej czekoladki do książki czy filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adusz
widze w was pełno optymizmu i zachecania orazpełno rad ... wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu kolega/koleżanka powiedział/a Ci prawdę. Nikt nie lubi być nachalnie zachęcany do zakupu czegoś "dodatkowego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuje w empiku . ale kupuje w Rossmanie , podobna sytuacja. Proponuja mi zakup przy kasie. Lepiej by było , aby była specjalne połki, gdzie by był wyłozony towar promocyjny. Kto chce to korzysta. A swoja droga moge korzystać , z promocji na każdy produkt w Empiku , 7% na jakiś tam zasadach , patrz na stopke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwelewelak
umbrella to zazwyczaj produkt kiepskiej wartości i mało potrzebny ale co się nie robi aby złowić klienta :) większośc klientów odwiedzajacych empiki to buraki (oczywiście nie wszyscy) i umbrelle obliczone sa na nich. podobnie jak seriale w tv polskiej sa obliczone na IQ przeciętnego "inteligenta" :))))))) pozyskanie łosia jest proste trzeba mu uswiadomić w subtelny sposób że obsługa cepa jest banalnie prosta ale nie każdemu się to udaje :) łos przez moment czuje się urazony i na przekór rzeczywistości i na "złośc" sprzedawcy kupuj***adziewie i myśli że tryumfuje :) do dzieła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypraszam sobie. kupuję w empiku i nie uważam się za buraka. czy kupowanie książek i innych produktów związanych z kulturą to twoim zdaniem buractwo? gratuluję podejścia... a w promocjach przy kasach są wystawiane normalne produkty, które akurat są w promocji, żadna niższa jakość. np. w rossmanie powiedzmy przy kasie bywają wystawione jakieś konkretne szampony czy pasty.. nie korzystam bo akurat nie moja marka, ale np. raz wzięłam plastry w smoki za 1,50, które normalnie kosztują ok. 4 zł bo kupuję je dla synka tak czy siak. podobnie w empiku, jeśli jest np. płyta z muzyką której słucham to wezmę, a jak nie to nie i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, bez przesady narzekac ze ktos nam cos proponuje, to kogos praca i tyle. jak czegos nie chce to z usmiechem dziekuje i wychodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam szczotke w rossmannie oral-b za 60 zł na umbrelli i nie zaluje bo jest super a duzo drozsza normalnie. nie ma sie co zniechęcać że coś jest na promo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiakach
Takie tirki to jeszcze nic poczytajcie sobie forum pracowników gowork.pl/opinie_czytaj,7151 tam to dopiero napisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terin
widziałam kursy i szkolenia z technik sprzedaży na rekrutacyjna rewolucja w zakładkach szkolenia/kursy :) warto zobaczyć oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodio
Ja korzystam ze starego sprawdzonego sposobu PROMOCJA TYLKO DZIŚ to działa i kilkanaście sztuk dziennie udaje mi się wlepić.Człowiek jest łasy na promocje i jak słyszy słowo promocja to zaczyna interesować sięproduktem a jakdodajesz tylko dziś to zwiększa szanse sprzedaży i premia wpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JANKOMUZYKALNY
Haha powiesz klientowi ze promocja tylko dzis a on ponownie przyjdzie do empiku np za 2 dni a tam ciagle ta promocja i jeszcze ty bedziesz na kasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugusiakiwa
Prawie nigdy nie kupuję towarów, które to w ramach "promocji" są nam wciskane przy kasach, nie lubię wydawać pieniędzy na rzeczy zbędne. Chyba, że wyczytam (lub w inny sposób się dowiem), że taka promocja będzie, a tej rzeczy będę potrzebowała to kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny przed wyprzedażą idą w górę by potem potanieć. Tragedia nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gar
Czemu zniknął temat o empiku "czy kto tam pracuje"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exempik
Pewnie treści zawarte w wątku burzyły "pozytywny wizerunek" empiku. Centrala i regionalni czytali ten wątek regularnie więc pewnie zadziałali żeby zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze cos z promocji
Trzeba to zgłosić odpowiednim organom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tam interesuje jeden trik - kiedy dają niższą cenę niż wszyscy inni. Żadne gadanie na mnie nie działa, a już na pewno nie kupię czegoś, co nie jest mi potrzebne. Np. często kupuję w Empiku filmy, ale zawsze kiedy cena jest o wiele niższa niż w jakimkolwiek sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie staraj się i olej te korponormy. Ja przy kolejnym ochrzanie od szefa za sprzedanie 1 umbrelli w ciagu 3 godzin po prostu poszedłem na zaplecze się przebrać i wyszedłem. Ich nie interesuje to, że nikt tego nie chce kupić. Ty masz robić tylko wynik. Procenty, procenty, procenty. Ot, sens istnienia empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Moim zdaniem Empik to jeden z lepszych sklepów, mają dobre ceny albumów muzycznych. Zawsze można coś tam wybrać na prezent i to dobry prezent 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×