Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3,5 mies po porodzie znow jestem w ciąży

Polecane posty

Gość gość

co ja narobilam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje. ja po moim pordzie pilnuje sie naprawde bardzo bo wiem czym to grozi. a jak to sie stalo? opowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz kobieto co to antykoncepcja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to co zaszłaś i tak jak ja będziesz miała bliźniaki rok po roku :) kiedyś sama sobie podziękujesz a na przyszłość po prostu się zabezpiecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwoje maluchów w domku będzie ciężko-ale szybko wiesz o ciązy jak po porodzie przez 6miesięcy nie miałam okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale super-a mówią że przyrostu naturalnego nie ma a tu będzie miał kto na nas pracować w przyszłości -może uda ci się tak co rok jedno nowe dziecko? gratuluje płodności to skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to sie stalo? co tu opowiadac? o dziecko starlismy sie 4 lata, wiedzialam ze szansa na zaplodnienie w cyklu jest kilkanascie godz, no i byla chwila zapomnienia. jeszcze nie mialam okresu,pomyslalm, ze to malo prawdopodobne, ze akurat trafie na tych kilkanascie godz plodnosci. a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiesz? Bylas ju u lekara cy tylko test wyszedl pozytywny? Bo jesli test to mozliwe ze jeszcze nie jest wiarygodny ale jesli lekarz potwierdzil to wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko test, ale juz 3,5 mies po porodzie nie powinno byc zaklaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tylko test to moim zdaniem w ciazy nie jestes. To diero 3m, organizm jeszcze nie doszedl do siebie. A karmisz piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piersia, ale dokarmiam mm. dzieki za slowa otuchy, spodziewalam sie szczerze mowiac wyzwisk, ale musialam sie wyzalic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbzikowany anioł
ja zaszłam w druga ciążę po 4 miesiącach i jednym dniu od pierwszego porodu. jakoś żyję nic mi się nie stało, bywa ciężko ale i są tego pozytywne strony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto normalny i za co ma Cię tu wyzywać bo ja tu piszę nie często no ale chyba nikt normalny jak coś to dzidziuś dasz radę teraz to jest TOP JEDNO PO DRUGIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wiesz, że to jest chyba dobry czas - paradoksalnie - na dziecko, i dobry sposób. Bo sama, świadomie byś sie nigdy nie zdecydowała, a tak - przemęczysz sie ten rok, półtora a potem dzieciaki będą się chowały same, kumplowały, a za 10 lat, jak już zapomnisz o piluchach i nocnych jękach - to już tylko same plusy. Kilka moich znajomych ma dzieci rok po roku i kiedyś załamywały ręce, a teraz są mega zadowolone. Mają komplet dzieci, same się zajmuja sobą więc mamy są zadbane, zrealizowane..początki są straszne ale potem to dsame korzysci z takiego układu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za wsparcie napiszę po wizycie w dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuje karmienie piersią NIE JEST antykoncepcją najpierw są dni płodne POTEM miesiączka, więc stąd mogła zajść w ciąże. Po takim czasie test się NIE MYLI. Połóg się SKOŃCZYŁ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale no nieźle, 4 lata sie starali to jakieś 40-48 cykli a tu bach , ciąża pobudziła gospodarkę hormonalną chwila zapomneinia i kolejne :D jak się staraliscie o jedno to i z dwojka dacie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze, jestem przerazona, ale tez mam swiadomosc, jaki to cud, jaki dar, i mam duzy poklad milosci, tak czekalismy na dziecko, że starczy na dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×