Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie ćwiczenia najlepsze bo juz zgupiałam tyle różnych informacji?

Polecane posty

Gość gość

Mam do zrzucenia oj dużo ćwiczę od 5 miesięcy(oczywiście dietka też jest,a raczej zdrowe racjonalne odżywianie) do tej pory 5 czasami 6 razy w tygodniu orbitrek po 30/40 minut zależy na ile mi mój synek pozwoli od jakiś 2 tygodni zaczęłam przeplatać orbi z Mel B (trening całego ciała) czy to dobry zestaw aby spalić tkankę tłuszczowa(bo wg wagi obliczyło mi że mam jakieś ponad 40 % ,sporo w ciąży przybyło) i żeby kg leciały i cm też.W necie czytałam , że wystarczy sam orbi inni piszą że siłowe muszą być wiec już sama nie wiem co będzie najlepsze?Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że siłowe muszą być. Poczytaj tutaj: www.sfd.pl/Odchudzanie_%C5%81opatologicznie,_czyli_odpowiedzi_na_najcz%C4%99%C5%9Bciej__zadawane_przez_kobiety-t585708.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę mi się śmiać chce z tych babeczek co chodzą na siłownię, żeby przez pół godziny dziennie pomachać nóżkami na orbitreku. Szkoda kasy. To już lepiej idź sobie do parku pomaszerować, efekt masz ten sam a nie wydasz na karnet. Nie zmienisz sylwetki bez ćwiczeń siłowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siłowe lepiej odchudzają, ewentualnie siłowe plus aeroby-najperw robisz trening siłowy, a na koniec 15 minut kardio, a jak już robisz aeroby, to 30 minut, to jest za mało. 60 minut najlepiej. no i ciało bardzo szybko się adaptuje do aero, więc trzeba sukcesywnie zwiększać tempo i obciążenie oczywiście schudnąć można nie ćwicząc wcale- najważniejsza jest dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bzdura z ta silownia! kazdy ruch spala kalorie i mpoze odchudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest bzdura- siłowe po prostu spalają tłuszcz NAJEFEKTYWNIEJ. jasne możesz sobie w ramach ruchu spacerować z psem godzinę[jak masz 60 lat i 40 kg nadwagi:D]- to zawsze coś i lepsze niż nic, ale super figury tak nie osiągniesz. do tego rozwój mięśni poprawia metabolizm, nie tyje się tak szybko, bo taka tkanka wymaga więcej kalorii. trening na orbiteku, to jest dobre cardio, czyli poprawa kondycji i wydolności organizmu, ale zapasy tłuszczu, to organizm ZACZYNA spalać dopiero po 40stu minutach takiego treningu.. do tego ciało się przyzwyczaja i jak nie zwiększysz wydajności, to dzaiła coraz słabiej. jak ktoś chudnie na orbiteku, to głownie od diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde, ale po kazdym wysilku organizm spala glukoze z watroby! i to, co spali ie nie odlozy! JA juz wiem dlaczego penw trenerka jest tak wuielbiana przez ludzi. Bo mowi glosno i wyraznie, cwicz, ruszaj sie , kazda forma ruc****est dobra! i o kazdej porze dnia i roku! Gledzenie o spalaniu po 40 minutach, przyprawiaj mnie o mdlosci. tym vbardziej, ze tak samo efetywne sa treningi krotsze i rzadsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziales kiedys otylego biegacza? albo gimnastyka? albo plywxaka? to przeciez, tez jest " tylko" kardio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty widziałeś jak ci ludzie ćwiczą POZA bieganiem, pływaniem czy gimnastyką? Nie widziałeś? To niespodzianka: na SIŁOWNI ćwiczą, i to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialm bo trenowalam plywanie! maratonczycy amatorzy tez glownie biegaja a na silowniach ich ze swieca szukac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wiszę że poruszyłam dyskusje....odwieczny spór czyli wiem że nic już nie wiem....wczoraj bodajże na wp przeczytała ,że udowodniono przez jakiś oczywiście angielskich naukowców że 30 minut areobów w zupełności wystarczy ,że przez te 30 minut ćwiczy się z chęcią a później to się człowiek meczy i robi to bo musi (bo wszędzie jest napisane że musi być minimum 40 minut).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwiczenia takie, ktore lubisz! I jak najczesciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz udać się do siłowni w której mają fachowców, którzy dobiorą Ci odpodnią dietę i zestaw ćwiczeń. Jednym z takim miejsc jest klub Vera Sport Łódź- http://www.verasport.pl/. Warto do nich zajrzeć, bo mają na prawdę ciekawą ofertę zajęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pływam codziennie 30 minut i tylko tyle w zeszłym roku w połączeniu z dietą schudłam w ten sposób 6 kilo w 2 miesiące, dla mnie to wyczyn bo jestem szczupła, im ktoś jest szczuplejszy tym trudniej wyrzeźbić sylwetkę zimą trochę się zapuściłam ale teraz znów regularnie trenuję i już są efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonina80
Kobietki, ostatnio zastanawiam się całkiem poważnie nad kupnem nart biegówek... Wiem, że to ciężki sport, ale może się opłaci i schudnę? Czy któraś z Was słyszała o tej firmie: http://www.skicentrum.pl/narty/biegowe/skitouring/p,narty-jupiter-control-10-11-fischer,48816.html ? Z góry dzięki za każdą opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×