Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

13 tydzień a brzuch tylko trochę wiekszy

Polecane posty

Gość gość

Czy to normalne? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to normalne ,brzuszek zaczyna rosnac w 5 -6 miesiacu,ja w pierwszej ciazy duzo schudłam,puzniej stopniowo przybywało,w drugiej ciazy rosnie szybciej bo miesnie macicy i brzucha sa rozciagniete,i szybciej widac brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dżinsach nie chodzę zapietych bo jest mi ciasno ale na siłę się dopne. Ale mam wrażenie, że brzuch tylko ciut jest większy, a martwię się teraz wszystkim bo pierwsza ciążę straciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw sie głowa do gory bedzie dobrze ,ja chodze w dresach ,lub leginsach nie gniecie brzuszka ,pełen komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w 27 tc wywalilo,a wczesniej plaska bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia626
U mnie lekki brzuszek pojawił się dopiero po 25 tc. Wcześniej wyglądałam prawie jak nie w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do 25 tyg nie miałam wogole brzucha później mi tak wywalilo ze w 8 mies w drzwiach pojawiał się brzuch a dfhwile później ja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie macie innych problemów ? Ja miałam brzuch wielkośc***iłki do nogi, a urodziłam córkę 4 kg, a w ciąży ważyłam ok 50 kg. Nikt nie wierzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma się czym przejmować, ja jestem w 20 tygodniu drugiej ciąży i nikt by nie powiedział, że jestem w ciąży, przytyłam dopiero 0,5 kg, pytałam nawet ginekologa czy wszystko jest dobrze i kazał się nie przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod,ukaj fotek Moniki mrozowskiej ona jest już pod koniec ciąży przytyła tylko 2 kg. Brzucha brak a dziecko podobno ma dosyć duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×