Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

164 cm i 60 kg

Polecane posty

Gość gość

dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,choc zależy jaką masz budowę. Ja mam 169 i waże 57 po 3 ciązy i nadal się odchudzam bo mam wystający brzuch i za dużo w pasie. Może Ty masz ladna proporcjonalna sylwestke i plaski brzuch mimo tej wagi. nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 163 54kg i jestem w 29,5 tc:-) Nie jest zle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka, pytam się, bo przed ciążą ważyłam 52 kg, a teraz ówią mi, że wcześniej byłam chuda. No cóż, ale lepiej się czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedziec. Ja mam dokladnie 164 wzrostu i przy wadze 60kg wygladam normalnie, zeby nie powiedziec szczuplo (rozmiar 34-36), a kolezanka ma 166 wzrostu i przy wadze 60kg nosi rozmiar 42 i nie wierzyla, ze mamy tak sama wage poki mnie nie zwazyla ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest zle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RH1 nie pierdziel z tym rozmiarem 42:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 162cm i idealną wagą dla mnie jest 60kg. Niżej to już same kości i skóra. To wszystko zależy od proporcji i budowy ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo. owszem- też znam taką jedną podobnego wzrostu, co twierdzi, że waży 60, a wygląda na 40 kg, ale zwykle taka niska babka przy tej wadze jest grubawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tyle ważę co Ty, tylko jestem o 10 cm wyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy. jesli jestes wysportowana to mozesz wazyc 60 i wygladac szczuplutko, miesnie tez swoje waza i wcale nie mowie tutaj o wygladzie pudziana. jesli cwiczysz to masz po prostu ładnie wyrzezbione ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 42 Masz 162 cm i 60 to dla ciebie idealna waga?? Wmawiaj sobie tak... Sam tłuszcz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, to znów ja autorka, mi się wydaje, że idealna waga to minus 10 od 2 ostatnich cyferek wzrostu, czyli, że powinnam z 6 zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja waze 71 i mam 177 i nosze rozmiar 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No taaaak, bo Ty wiesz lepiej jak wyglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam tak, wyglądam normalnie, ale mam boczki. Mam zwały na biodrach i nie daje rady tego zrzucić. Gdyby nie one byłabym jak przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według tej porypanej zasady musiałabym ważyć 52kg. Złamałabym się wpół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja siostra ma tyle wzrostu co ja i waży 49 chudzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 158 cm. Przy wadze 50 kg wyglądam bardzo chudo, z kolei przy 58 kg wyglądam jak baleron. Teraz to już w ogóle wyglądam fatalnie bo ważę 65kg. Po trzeciej ciąży pomimo że przytyłam tylko 12 kg zostało mi 4 i nie mogę tego zrzucić za cholerę. Myślę że tu jeszcze wiek odgrywa dużą rolę , mam 36 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
164 cm to niska kobieta żeby nie napisac bardzo niska.Jakim cudem ważac 60 kg przy takim wzroście nosisz 34?:)To wręcz oczywiste ze zmyślasz.Moze 38 to uwierzę,ale nie 34,36(chyba ze duza rozmiarowka). Ewentualnie jak masz duże piersi to uwierzę,ale jeżeli nie to po prostu sciemniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo niska kobieta ma 152cm wzrostu a nie 162, puknij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też uważam,że zmyśla.Ja mam 158 i ważę 47 kg,noszę 34,czasem 36 jak małe wypada.Wyobraźnia ją poniosła:)sobie odjęła a koleżance dodała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się powiedzieć czy to dużo czy nie bo ważna jest budowa ciała i proporcje. Ja mam 175cm i ważę 63 kg, nosze rozmiar 36 - spodnie i spódnice, 36/38 bluzki i sukienki to tez zależy jakie bo czasami kupuje 36 a czasami 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszla mama na paźdz 2013
Ja mam 165cm ważę 58 kg i noszę 38. Wyglądam bardzo dobrze. Zgrabnie. Tylko ja bardzo dużo cwiczylam (karate i fitnes taeboo 12 lat) , same wiecie-mięśnie więcej ważą niż tłuszcz!-Ale to do tych co się znaja. Znajomi dają mi 53kg...a ginekolog dziwił się jak mnie ważył w ciąży-było 72kg. Wyglądałam na 64 max. Jestem sklonna uwierzyc że ktoś waży wiecej niz wygląda bo sama tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waga nic nam nie powie. Bo nie ona jest ważna a proporcje tłuszczu do mięśni. Inaczej wygląda osoba którą ma 164 cm i 60 kg ale umięśniona a inaczej osoba z tłuszczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waga to tylko waga Licza sie cm i odbicie w lustrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy 165 mam 55 kg i wydaje mi sie ze jest duzo troche w pasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
164 cm, 60 kg, 94 cm w biodrach, udo 54 cm, talia 72 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkt
a przy 160cm i 60 kg można nosić 42, skoro ja mam 175 i ważę 63 a noszę 40-42, dokładnie waga to jedno a budowa to drugie, niektóre pomimo niskiej wagi nigdy nie będą wiotkie, ja mam koleżankę wzrostu mamy tyle samo, jak ja po pierwszej ciąży ważyłam tyle co ona teraz to byłam normalnie chuda a ona jest normalna:) i pomimo że ona waży teraz mniej niż ja to ma mały brzuszek a ja choć waże więcej to mam płaski... waga chyba nie jest istotna tylko proporcje ciała i to jak się w nim czujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×