Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Renatkaaa

Na wakacje! Już wiem jakim busem

Polecane posty

Gość Renatkaaa

Cześć kobitki, Znalazłam ostatnio prywatnych busów, żeby pojechać w góry ze znajomymi. Polecam gorąco mają dobrze wyposażoną flotę oraz kierowcy są o dziwo bardzo mili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie dostaniesz swoich tantiem skoro nawet nie podałaś nazwy swojego pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz planów na wakacje? Zmień to!!! www.wczasyspychowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie jeździlam juz pare razy busem- dotychczas najbardziej zadowolona jestem z ecolines. komfort jazdy- na wysokim poziomie. balam sie, ze jak bilety takie tanie to moze bus bedzie kiepskiej jakosci, bo beda ciąć po kosztach- ale nic z tych rzeczy ;) elegancja francja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często jeżdżę do rodziny do Niemiec, również busikami, i też jestem pod wrażeniem komfortu jazdy. No i ceny biletów bez porównania z lotniczymi. Kupuję bilety online, przez http://eurobusy.pl - szybki, wygodny sposób, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jechałam Polskim busem i Ecolines. W tym pierwszym jeśli chodzi o długie podróże ( u mnie było 11h) jest tragicznie mało miejsca a w eco jest całkiem ok. Ogólnie staram się latać i polować na okazje. Jednak komfort i oszczędność czasu są dużo większe. www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezdzilam wieloma busami- ostatnio troche czesciej tymi z Ecolines, bo podroz jest komfortowa. Busy mają to do siebie, ze mozna sobie pooglądac krajobrazy, widoki :) uwielbiam tak podrozowac- ze sluchawkami w uszach przyklejona do szyby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku byłam na wakacjach w Szwajcarii, na miejsce dojechałam busem firmy http://www.sprintbus.eu/, podróż bardzo dobrze wspominam bo bus wygodny i kierowca bardzo sympatyczny, no i cena naprawdę w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Milena
Na PolskaLata.pl znalazłam bilety lotnicze i hotele w świetnych cenach. Praktycznie w każde miejsce świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam firmę Europtour jeśli chodzi o wyjazdy do Belgii, Holandii czy Niemiec. Jeździłem z nimi, super komfort. http://busydoholandii.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli w drogę to tylko z busami z firmy Europtour. Polecam. Komfort i wygoda jazdy. Pełna organizacja wyjazdu, wszystko dopięte na ostatni guzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×