Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż gej

Polecane posty

Gość gość

Jest tu ktoś kto był w związku małżeńskim z taką osobą. Jak rozpoznać taką osobe że jest homoseksualistą. Unika seksu czy jeszcze po czymś innym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na komisjach wojskowych poznają po dopie. Każ mu stanąć w lekkim rozkroku, pochylić się do przodu i spójrz mu w o***t ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubi anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś już w małżeństwie i jeszcze nie poznałaś to juz po Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie mąż gej, ale chłopa gej, który zapomniał mi się do tego przyznać:( Pewnie każda histroria jest inna, ale może moja będzie podobna, ku przestrodze... Podejrzane zachowanie: - mało męski, tzn.nie ma pojęcia o prostych naprawach, piłce nożnej, samochodzie... -stopy, mają obsesje na punkcie stóp( swoich i czyiś-jeżeli są jakies lekko zaniedbane to skomentuje) -paznokcie- był w stanie powiedzieć mi że lakier pomału zaczyna mi schodzić:) -detale- jak wyżej- kiedyś schodziła mi emalia z kolczyka-tez to zauważył -piją piwo z SOKIEM i kolorowe drinki -sa b.wrażliwi i strasznie dużo gadają. Słuchają cie jak Twoja dobra przyjaciółka i udzielają zaskakująco dobych rad. To ludzie o dobrym sercu. Normalny facet mało gada- krótko i na temat, a oni mogliby przegadać z Toba całe życie. Łatwość, kwiecistośc mowy -bojażliwi- mucha,bąk,myszka... -esceci- brudny stół, sztućce, widzą wszystko -dotyk- nie lubia, jeśli nie czujesz ze ktoś ci przytula cała sobą, wiesz z takim ciepłem, sercem to ok:), gorzej jak sztywnieją bądź wyczujesz cos takiego niedokońca oddanego tobie -seks- tragedia- szybko i tak żeby jemu było tylko dobrze -otaczają się kobietami- mnóstwo koleżanek -ploteczki przez telefon non stop, o wszystkim, do wszystkich Autorko, to mi się przytrafiło. Nie wiem jak jest u Ciebie. Zycze CI zebys była tylko przewrażliwiona:), może Twój mąż nim nie jest.... Jeśli coś podobnego Ci się przytrafia, to uciekaj....na serio uciekaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jeździ rowerem to pedały mu się p******ą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi pedałami to mnie ubawiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale głupoty ktoś wymienił. Twój mąż jest pedantem. Jestem kobietą i też "widzę" wszystkie niedoróbki. Nie zwracam obcym uwagi, ale rodzinie i koleżankom jak najbardziej. A reszta, czyli seks, pogaduchy - to indywidualna sprawa. Znam kilku gei i ci są męscy do bólu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×