Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

urząd kontroli skarbowej

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie o pracę w UKS jako referendarz do spraw kontroli skarbowych. Opłaca się tam pracować chyba nie mają za dużo chętnych do pracy na takie stanowisko. Jeździ się i sprawdza. Pracował ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideolog_Gender
miejsce w ktorym wrecza sklepikarzowi mandat za niewydanie paragony za strone ksero i puszcza jasnie prezydenta miasta wolno bo dupa za bardzo boli jak sie tyka waly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak płacą ? Dużo chętnych na takie stanowisko czy raczej niedobór ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
startowałam kiedyś na stanowisko chyba podreferendarz - średnie wykształcenie, znajomość ustaw podatkowych, osób na teście było bardzo dużo, na kilka grup dzielili. Jakie wymagają wykształcenie? Jak średnie na bank będzie dużo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A test trudny i tylko z podatkowego pytali czy też inne rzeczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ustawa na której opiera się UKS, a te podatkowe to wszystko np. pytanie o rozporządzeniach po ilu dniach wchodzi w życie, jednokrotny wybór ok. 20-25 pytań. Ja przeczytałam tę ustawę, ordynacje podatkową. Dla osób po prawie na pewno prosty. -- szybko sprawdzili i po jakimś czasie przeczytali kto przeszedł do kolejnego etapu. Rozmowy były w innym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to nawet nie napisali jakich ustaw wymagają, tak jak piszą w ogłoszeniach do Urzędów Skarbowych. Widziałam, że jeden starszy Pan (kandydat) albo tam pracował wcześniej albo miał znajomego, bo w sumie miał chyba maksymalne punkty. Ja nie przeszłam, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Próbuj może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pytanie po ilu dniach wchodzi w życie co ? Rozporządzenie czy jakiś podatek ? A pytania z ustaw podatkowych to podstawy czy jakieś szczegóły ? A były jakieś pytania z prawa spółek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pytanie po ilu dniach wchodzi w życie co ? Rozporządzenie czy jakiś podatek ? - konkretny przykład rozporządzenia podali i trzeba było wybrać 1 odp. A pytania z ustaw podatkowych to podstawy czy jakieś szczegóły ? np. o przeprowadzenie kontroli co potrzebuje do jej przeprowadzenia, kto sprawuje bezpośredni nadzór nad inspektorami kontroli A były jakieś pytania z prawa spółek ? - nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×