Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzasta123456789

przemyt alkoholu do szwecji jaka kara za przemyty

Polecane posty

Witam Może ktoś z Was będzie wiedział o co chodzi- :) :) mianowicie: moj partner wyjechał na przemyty-BOMBY ! -złapali go najprawdopodobniej w Szwecji-wiózł b. duza ilosc alkoholu i papierosów- jaka ilosć?(samochód dostawczy )!!! -od WIELU dni nie daje zaku ze zyje-jego szef powiedział ze siedzi!!---- zastanawiam sie dlaczego nawet nie poinformował rodziny ze odsiaduje w szwecji kare -moze wiecie cos na ten temat?jak długo bedzie odbywał kare(nie byl karany)-co mu za to grozi? i czy ma prawo do poinformowania rodziny o tym fakcie?-- ps.dzwonilam do konsulatu w szwecji i ambasady -nie mamy slubu i nic nie chca mowic ani mi ani jego rodzicom ..-kazali czekac na tel--ale juz mija 15 dni jak slad po nim zaginął -zglosiłam go jako zaginionego i policja tez nic jeszcze nie wie- :( pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on cię pewnie chciał zostawić tylko nie miał odwagi i wymyślił, że go złapali hehe dobry koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tuttaj bedzie mial jak w polskim sanatorium, nawet nie beda go bzykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno go powiesza bo w Szwecji lepiej kogos zabic albo zg****ic niz ukrasc pieniadze panstwu bo o ni tego bardzo, bardzo nie lubia i nigdy nie daruja. Szwecja to bardzo chciwe panstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zartowalem :-) ale musze powiedziec ze troche glupi i naiwny byl twoj chlopak bo wszystkie samochody dostawcze sa zawsze dokladnie kontrolowoane przez nagorliwych szwedow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w tym sęk -ze dokladnie tak jest jak powiedziałes-- fakt jest cudownym facetem-ale jedna wada-zawsze byl naiwny-i nigdy asertywny...co mu zawsze tłumaczyłam wręcz błagałam---ale powiedziałam ok jedz przekonaj sie jak to jest i jak smakuje i czym pachnie-i wyszlo jak wyszło niestety -on jest z wyksz.farmaceuta doswiadczonym bardzo-jak to w zyciu-juz nie pracuje w zawodzie. wolał łatwą i szybka kase, to ma-tylko szkoda ze kosztem mnie i naszego syna- przykre-ale czlowiek uczy sie na wlasnych błędach :)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc moj maz podobnie jak twoj partner wpadl na tak zwanej bombie. i w szwecji to wyglada tak ze on bedzie mogl odezwac sie juz po zakonczeniu sledztwa i gdy juz dostanie wyrok ale najperw musi wyslac c***apiery zebys wyrazila zgode na kontakt inaczej nie bedzie mogl zadzwonic a z kara to roznie bywa najwiecej za takie cos daja pol roku ale po czterech miesiacach bedzie mogl wyjsc. mam nadzieje ze chodz troche pomoglam i glowa do gory napewno sie odezwie tylko trzeba uzbroic sie w cierpliwosc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jechałem na bombie dostałem za to 6 miesięcy z tego odsiedziałem 4 m-ce tam każdy otrzymuje obligatoryjnie dwie trzecie kary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samochód konfiskują? a jeśli w leasingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×