Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fotopkt

czy praca za 1700 to dużo?

Polecane posty

Gość fotopkt

Witam! Mam pytanie: Bo nie wiem, czy za nisko się nie cenię? Czy może jest ok Za pracę 9h dziennie plus co druga sobota do 15.00 w punkcie foto (zdjęcia do dokumentów, drukowanie, fotoksiążki) nie mam wprawy w negocjacjach i zaproponowałem 1700 ale gdy wychodziłem, to zacząłem się zastanawiać, czy nie "skiepściłem"? jakie jest Wasze zdanie? Mam iść na dzień próbny i czuję się dość dziwnie... będę wdzięczny za odpowiedzi, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie dzień próby za darmo, pewnie i tak okaże się, że się nie nadajesz, a pracodawca na następny dzień będzie miał kolejnego jelenia. - Jestem zdania najpierw umowa, potem praca. Nie uznaje ogłoszeń w stylu dzień próbny, żeby sprawdzić, czy się nadaje... Po to jest CV, doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy podałeś brutto czy netto? netto 1700:20 dni = 85 na dzień 85: 9 godzin = 9,44 na godzinę SŁABOOOOOO 1680 zł brutto - tak jest płaca minimalna 1680/20/9 = 9,33 zł w sumie to powinno się dzielić na 22 dni więc jeszcze mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotopkt
a jaka stawka godzinowa byłaby ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczeze mowiac dobre i to , bo w dzisiejszych czasach kokosow u nas nie zarobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotopkt
złapać i się przebujać, choć wiem, że na dłuższą metę chyba będę szukał poza krajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możliwe że i tak Cię nie wezmą, skoro inna osoba podała stawkę 1200zł za jaką godzi się pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotopkt
zdaję sobie sprawę z tego, ale ja mam wrażenię, że nisko się cenię, co dopiero ktoś za 1200 zł no chyba, że na prawdę przymiera głodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaa
trzeba bylo powiedziec 2000, to moze byc dostal te 1700. Mysle, ze wiecej w takim punkcie nie zaplaca. Poza tym 9 godzin dziennie to wiecej niz caly etat, wiec powinny byc jakies nadgodziny placone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdaję sobie sprawę z tego, ale ja mam wrażenię, że nisko się cenię, co dopiero ktoś za 1200 zł no chyba, że na prawdę przymiera głodem xxx Raczej za wysoko się cenisz. Zobacz ile byków zrobiłeś w jednym głupim zdaniu. Pisze się: naprawdę (RAZEM), "no, chyba że", nie ma przecinka w wyrażeniu "chyba że". No więc nieuku najpierw naucz się pisać po polsku, a potem się ceń nawet na 4000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×