Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent dla rodziców w podziękowaniu ślub

Polecane posty

Gość gość

Cześć :) jesteście mamami, więc pewnie większość z Was brała ślub kościelny, było wesele itp. więc chciałam Was zapytać co dawaliście swoim rodzicom w prezencie jako podziękowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu sa same konkubiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, dobra..trzeba mi porady, a nie głupiego gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwiaty oraz ramki takie srebrne tzn metalowe wygladaja jak srebnre, na nich grawer wygrawerował napis dla rodziców a w srodku sa 4 zdjęcia tzn jedno zdjecie mamy/teściowej, drugie taty/teścia, trzecia nasze slubne wywoływane w dniu slubu oraz w czwrtym okienku wiersz który sama napisałam, jako podziękowanie, wszyscy byli zachwyceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam tez byl ciezko wymyslic, w konicu kupilismy zegarki, dla mam-festina dla ojcow-atlantic, rodzice zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś inne pomysły ? Żadne z naszych rodziców nie nosi zegarków..więc to nie jest dobry pomysł. bo się nie przydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my nic kupowaliśmy, dajcie spokój , na każdym kroku tylko prezenty, jak nie chrzty to komunie, wesela, gwiazdki, zające , pomyśleć ze Polacy tacy bogaci. A część prezentów na kredyt oczywiście. Dramat , ludzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie mozesz zrobic standardowego prezentu czyli kosze ze slodyczami i alkocholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my daliśmy rodzicom album ze zdjęciami - ale nie w ramach prezentu za ślub, bo swój ślub sami organizowaliśmy i sami opłacaliśmy. to była raczej pamiątka dla rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu piekne bukiety kwiatowe-i nie wierz w te pierdy o zegarkach,bo ludzie nie wiedza co pisza.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam pojęcia nawet co się standartowo daje heh dlatego pytam ,ale dziękuję za podpowiedzi :) gościu, a to nie uważasz, że rodzice za lata wychowywania nas? trudów itp. zasługują na chociaż symboliczny prezent, pamiątkę od swoich dzieci ? Moim zdaniem zasługują i to bardzo ! Więc chce im dać coś w rodzaju pamiątki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko: najlepiej zapytaj rodziców, bo może niepotrzebnie wydasz kasę na głupoty :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas podziękowanie było zamiast błogosławieństwa bo nie podoba mi sie głupi zwyczaj, że rodzice mają mi sie jakoby zgodzić na mój ślub, tak samo jak nie podobają mi się cyrki na weselu z wielkimi podziękowaniami, zawsze to głupio wygląda :o więc zamiast tego błogosławieństwa krótko podziękowaliśmy rodzicom i wręczyliśmy im tylko kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle ni wyobrażam sobie jak można dać rodzicom w podziękowaniu te wszystkie statuetki badziewne z głupim tekstem i fotką :o gdzie niby rodzice mają takie coś trzymać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za trudy wychowywania podziekujesz jak rodzice sie zestarzeja i bedziesz sie nimi zajmowac i interesowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za trud wychowania to dziękuję mamie, jak jej mówię, że ją kocham lub pomagam w takich zwykłych czynnościach jak ją odwiedzam - materialnie nie da się podziękować za miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem, skad sie wzial zwyczaj podziekowan dla rodzicow na slubie.Kiedys go nie było. Komercja ( produkcja gotowych podzekowan,)? Po co robic demonstrację? Wiadomo, ze sie ich kocha. Dla mnie to bez sensu. Powiedziłam córce, ze absolutnie tego nie chcę na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o prezent za ślub :P tylko o prezent wręczany podczas ślubu :) my też robimy własnymi siłami Nie chce pytać, chce żeby to była niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy pomysł dobry na wyciagnięcie kasy od Polaczków, niestety. Polacy wszystko łapią, jakby byli całkowicie bezrozumni :( Tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niektorych rodzicow to ze dzieci sobie radza i dadza im wnuki to najwiekszy prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie pytam co myślicie na temat dawania prezetów itp. tylko pytam co dawaliście :) jak nic to się nie odzywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko: niektórzy próbują Ci naświetlić abyś odstąpiła od tego durnego pomysłu. Szanuj ich, bądź im wdzięczna, że poświęcaj swój czas w Twojej sprawie :) Pozdrawiam Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo to pląsanie w kółeczku to wyjątkowa żenada. Widziałam takie cuś na weselu siostry męża. Śmieszne to było do kwadratu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plasanie i spiewanie cudownych rodzicow mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robiliśmy kosz ze słodyczami alkoholem i kwiatami i oprawa muzyczna na weselu najważniejsza "walc dla rodziców". Ale podziękowania nie były na ślubie tylko w drugi dzień wesela na poprawinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa zapomniałam , ze na weselu siostry męża była jeszcze ta wypasiona pioseneczka. Żenada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej kolezanki to jeszcze byly prezenty dla dziadkow i ta pioseneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co rodzicom kwiaty, skoro po weselu i tak nie ma co robic z tymi, co sa? Po co slodycze po tych wszytkich tortach? Butelka po weselnych? Zdjec ze slubu bedzie mnostwo. Juz nie mowie o jakichs kiczowatych wyrzezanych z drewna "pamiatkach". Naprawdę nie ma sensu wyskakiwac z prezentami i podziekowaniami na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie jesteście dziękuje sie za trud wychowania ale także za pomoc w przygotowaniu ślubu i wesela . My to robiliśmy i rodzice byli szczęśliwi. Nie wyobrażam sobie nie zrobić tego na weselu i olać rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×