Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent dla rodziców w podziękowaniu ślub

Polecane posty

Gość gość
My dalismy naszym mamom wazon z dedykacja i oczywiscie juz wypelnionym kwiatami a tatom karafki tez z dedykacja i z nalewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam ślub w 2005 roku i żadnego podziękowania nie robiliśmy. Jeśli ktoś bardzo chce, uważa, że tak powinno być, to ok. Z tym, że moim zdaniem jest to pomysł trafiony tylko w sytuacji, gdy zarówno kobieta, jak i facet mają matkę i ojca. Jeśli któryś z małżonków ma tylko 1 rodzica, albo jeśli rodzice są po rozwodzie, w dodatku, któryś z rodziców jest z kolejnym partnerem, to moim zdaniem taka szopka nie ma sensu. W ogóle uważam, że jeśli już ktoś chce dziękować rodzicom, to powinien to zrobić, np. podczas błogosławieństwa, albo przed ślubem, czy coś. Podziękowania w trakcie wesela... te prezenty, te pioseneczki, to mam wrażenie, że jest robione nie dla rodziców, a dla gości, bo "co powiedzą, jak tego nie będzie?". A a z drugiej strony cóż.. uważam, że to jest fragment wesela nudny dla gości, goście nie mają ochoty wysłuchiwać i oglądać tych podziękowań. Takie jest moje zdanie. Więc jeśli ktoś chce dziękować, to tak, ale nie podczas wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem 2 msc po ślubie .Nie chciałam komedii na weselu typu 'CUDOWNYCH RODZICÓW MAM plus kwiatki dla rodziców i takie tam" Dlatego owszem kupiliśmy kosze które sami uzupełniliśmy ,jakieś słodycze plus likier i duża finlandia z tymi malutkimi kolorowymi i wręczyliśmy im o 7 rano jak już gości nie było , wiem że tesciowie nie zadowoleni ze nie daliśmy im tak jak zawsze dają;) Z resztą tesciowie na tym weselu z niczego nie byli zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się ten zwyczaj bardzo podoba. Myślę że prezent powinien być symboliczny, pamiątkowy. My na swoim weselu nie robiliśmy podziękowań, wiedziałam, że się rozkleje i do końca wesela nie będę mogła uspokoić, bo moja Mama nie żyje (wtedy kiedy było wesele mijały 4 lata od śmierci Mamy). Mój tata wiedział i wie, że jestem Mu wdzięczna za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my nic nie dawalismy, co za wiocha to jest, i jeszcze ta piosenka "cudownych rodziców mam"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barburka88
My z podziękowań nie chcemy robić jakiegoś wielkiego halo ale np te statuetki grawerowane bardzo mi się podobają i musze przemyśleć czy takich nie kupić dla rodziców i teściów. Fajny gest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
My mieliśmy ślub 10 lat temu i oczywiście podziękowania rodzicom robiliśmy. Na każdym weselu na którym byłam takie podziękowania się odbywały. Wiem, że jeżeli by na naszym nie było to rodzicom byłoby przykro . Jest to niewielki gest a wiele radości sprawia więc dlaczego z niego rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te statuetki to jest kompletna wiocha ,do tego Cudownych rodziców mam ! Można obejść to na wszystkie sposoby ! Można podziękować po błogosławieństwie , dać prezent ale nie jakieś statuetki, kwiatki etc ? Moj kuzyn z żoną dali w prezencie bilety na wyjazd na 3 dni w górach (akurat mieszkamy nie daleko ale rodzice jego zapracowani ,nigdy nie mieli czasu na wyjazd we dwoje ) Oni opłacili im pobyt w pensjonacie ,termy itd ) I Nie kosztowało ich to dużo ale rodzice zrelaksowani i szczęśliwi a przedewszystkim zaskoczeni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwiaty + voucher na kolacje do jednej z lepszych restauracji w mieście, nie kupuj żadnych kurzołapek i durnostojek, obrazów, ramek itd. zdjęcia pewnie i tak rodzice dostaną od Was po weselu wiec po co ? Moja teściowa by mnie wyśmiała jakbym jej dekorowała mieszkanie wątpliwej jakości "ramkami ze zdjęciem", jak będzie chciała to sama sobie zdjęcie oprawi i powiesi na ścianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"... No trochę to tak ;p ale jakaś pamiątka musi być ..." A dlaczego "MUSI" ? Pamiatek z wesala rodzice beda mieli dosyc w postaci zdjec, DVD i innych d**ereli. Ja bralam slub 15 lat temu i na na szczescie takich glupich zwyczajow jeszcze nie bylo ... nie widze najmniejszego sensu dziekowania rodzicom podczas wesela, przed kupa gosci :O... chyba e robi sie to na pokaz :P Podziekowac za trud wychowania mozna zawsze :) i nie tylko slowami, kwatami, prezentem czy kiczowata piosenka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GospodyniDomowa
15 lat temu też były podziękowania, pamiętam z wesel kuzynek, ale wtedy dawało się kosz kwiatów i słodycze. A teraz wygląda to trochę inaczej i my mamy zamiar wręczyć statuetkę 3D, na której można wygrawerować osobistą dedykację czy podziękowania: http://www.crystalcity.pl/produkt/podziekowanie_slubne_dla_rodzicow_serca_3d wygląda to ładnie i stanowi symbol naszej wdzięczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)wszystko mozna kupic no zupelnie fajnie wtedy jest tak spontanicznie 3333 www.youtube.com/watch?v=gyBfqKwkdr4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Ja zleciłam pracowni Renes wykonanie pięknej oprawy dla zdjęcia rodziców na ścianę. Byli tak zachwyceni, że aż popłynęły łzy. Piękne rzeczy ogólnie można znaleźć u nich,sprawdzą się na każdą okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×