Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróxbelek

wypełanianie ankiet na oddziale położniczym

Polecane posty

Gość wróxbelek

mam problem. zadzwoniła do mnie kobietka. ze wygrałam darmową ekskluzywną bielizna podczas losowania ankiet ,które wypełniałam na oddziale zaraz po porodzie I ZGDZAŁO SIE i jak mi dziś przysłali ta bielizne to szoku doznałam!!! były tam zwykle gacie za około 3 zl do zapłaty 20 zl. poczytałam opinie na temat tej firmy ( FIRMA BENAZZO ) I masakra kobiety narzekały ze tez miały takie telefony i się zgadzaly na przesylkę a potem nie mogly wogole się dodzwonić do tej firmy by zrezygnować, albo ze niby zrezygnowali a oni nal przysylali i przysylali. ja chciałam was ostrzec tak na przyszłośc... dodam ze rodziłam 5 lat temu a oni teraz się upomnieli.... ze niby wgrałam. TO NIE PRAWDA zwykli naciągacze. mam nadzieje ze uda mi się z tego zrezygnować, jutro będę dzwonic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi polozne od razu mowily ze jak bexe wypelniac zeby nie pisac nr. Tel, tylko mail tak tez zrobilam i mam spokoj. Pociesze cie ze mojej siostrze ktora nigdy nie rodizla tez ktos wcisnal przez tel ta spiewke. Przyslali gacie, ona sie wk...... bo na nic sie nie zgadzala k odeslala za potwierdzeniem odbioru. Wyslala do nich pismo zeby usuneli z bazy jej dane osobowe, moj znajomy prawnik jej pomogl ladnie sformulowac i kopie tego listu wyslala tez do rze zka praw konsumenta w naszym miesice. Podzialalo bo nigdy juz nic nie dostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×