Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobieta po 30 dla faceta po 50

Polecane posty

Gość gość

faceci po 50 sa zadbani aktywni i dbaja o siebie, zony ich opuszczaja w aktywnosci i dlatego szukaja mlodszych kobiet zeby doznac ze sa jeszcze aktywni, szukam chetna na dluzszy romans i nie tylko przygody wycieczki itp.Ja osobiscie mam 56 lat aktywny z glaca ale dobrze zbudowany 1.70 wzrostu zamieszkujacy na bawari zonaty i tak ma zostac na razie moze jakas mi zawroci w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina1988
podaj mi twoje namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz się leczyć stary pierdzielu.''zony ich opuszczaja w aktywnosci' hehe, |Ale obiadek co dzien i wysprzątane masz, prada? Aktywista zafajdany, sprzątac w domu, zone przytulić a nie za normalnymi kobietami się uganiać!!! NORMALNE KOBIETY chcą WOLNYCH facetów, a nie zramolałych zonkosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
balbina1988 no wstyd mi za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2233
halo balbina moj e-mail to bubaladny@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2233
a ty kto gosciu zycia nie znasz ty to p**********y jestes ty niewiesz co sie w swiecie dzieje pedalem jestes czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2233
a widziales juz normalne kobiety i normalnych facetow kazdy cos ma ino tylko to ukrywa tak czy inaczej co wy kochani otworzcie wasze serca wasze marzenia co wam ten nie spelnil co spelnic mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety po 30 sa młode, zadbane, atrakcyjne i niesą dla panów po 50, lecz nawet dla 20 latków , oraz , co oczywiste, dla 30 latków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie w glowie zawroci? Moze zacznij od tego co masz do zaoferowania! Jesteś stary dziad i musisz sie bardziej wysilić. Do seksu bierze sie mlodszego ogierka a nie starego capa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlorek
są normalne kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuj***awarskie kielbaski i piwko bo 30 letnia kobieta dla tak podstarzalego byczka moze byc powaznym zagrozeniem zycia :-) trzymaj sie lepiej zoneczki bo to kobieta w sam raz na twoje mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kurd**el... powinieneś się schować w jakąś norę a nie chwalić czcić żonkę, że jeszcze z tobą jest hehe raczej to prowo, nie wyobrażam sobie takiego idioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k/u/r/d/u/p/e/l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ummi
Ja mam 34 lata - jesteś dla mnie jakieś 11-20 lat za stary. Może rozejrzyj się za jakąś 60-70tką? Poznać Cię z mamusią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vasar
ja mam trochę więcej ale chcę Cię , jesteś naprawdę maczo , taki silny i z pięknie wyżeżbioną sylwetką , ogier ! już kocham twoją żonę i dzieci nareszcie będziemy razem , ty mnie będziesz dymał , żonka zrobi obiadek a dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ummi
Dla mnie najlepszy byly mezczyzna kolo 40stki, przeszlosc mnie nie interesuje. Licze na stabilizacje uczuciowa i finansowa. Sa tacy na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i oberwalo sie lysej pale z Bawarii he, he :-) moze raczej skoncentruj sie na emigrantkach z poza Europy bo te desperatki zrobia wszystko za pobyt w Reichu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiu, ja mam 34 lata, a 56 to ma moja mama :) Ojciec ma 58. Co miałabym robić z panem w wieku moich rodziców ? :D Seks oczywiście nie wchodziłby w grę, bo nie ma nic paskudniejszego jak siwy fiutek i obwisłe męskie poślady :( Nie bądź śmieszny. Szukaj pań 45 z duuużym plusem. A najlepiej trzymaj się żony, bo jak ktoś tu słusznie zauważył - masz szanse doskoczyć rówieśnicom. Chociaż też nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscscsc
a czarus pazura jest w tym wieku i ma laske 25 lat mlodsza...mozna?..mozna. kwestia znaleźć tylko taka kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo czarus ma pieniądze,sławę,duże pieniadze .no i może żone wkręcić do szolbiznesu.A w razie rozwodu alimenty będą,oj będą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie ma 56 lat tylko 40kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30 lat i mam dwoch mlodszych kochankow, na takiego starego dziada jak ty nawet bym nie splunela... Gdybys byl chociaz przystojny ale 170cm? :O bym sie wstydzila z toba wyjsc na ulice. facet zaczyna sie od 185cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dwóch kochanków....kto na takiego k****iszona chciałby spojrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jakoś patrzą zazdrościsz moherze zakłamany koniotrzepie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm1
jak to wszystko tu teraz przeczytalem to zastanawiam sie nad tym ze kobiety sadza o mezczyznach ze sa zboczeni ale ludzie czytajcie co piszecie te kobiety tu pisza tylko o tym ze chca sex miec, a ten facet ktory zaczepil temat wogole nie pisze o seksie o przygodach wycieczkach widocznie ma pieniadze ze jakas chce gdzies porwac na jakies wczasy a wy panienki tylko wam seks w glowie i sie pytam kto tu jest zboczony. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha1
hm1 tu przyznam ci racje a po drugie on pisze kobiety po 30 tzn to chyba moga tez byc 40 a moze 50 mysle ze chce poprostu przezyc druga mlodosc energiczny gosciu musze przyznac ale radze mu zeby zapomnial kobiety po 30 to jeszcze dzieci wiekszosc z nich chca tylko sex i jeszcze raz sex tym to nigdy nie dogodzisz hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha1
wejdzcie na zbiornik tam facet 46 lat bzyka przed kamerka swoja dziewczyne co ma zaledwie 20 lat i co wy na to, i widac ze milionow nie ma i zyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie facet tylko zwyrodniały zboczeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi porownanie, Cezary Pazura i jakis 56 letni miesniak, ktory wyjechal do rzeszy niemieckiej zeby niemcowi sprzatac ubikacje, dajcie spokoj :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×