Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ela912

W jakich supermarketach sprzedają świeże i pewne mięso

Polecane posty

Gość Ela912

Jeśli wiecie coś o jakości mięsa w sieciach typu Carrefour to piszcie... Ja niestety zupełnie nie wiem gdzie kupować mięso, żeby nie kupić takiego co leżało tydzień i je odświeżyli... Byłabym wdzięczna za odpowiedzi. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie mięso kupisz chyba tylko od znajomego rzeźnika nawet w tak zwanych dobrych sklepach potrafią wcisnąć klientowi śmierdziela ale generalnie jak muszę kupić w supermarkecie, to kupuję w Piotrze i Pawle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Billi, w Geantcie, w Albercie, w Rema 1000, w Hit'cie, w Plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela912
Kurczę, u mnie w okolicy nie ma takich sklepów akurat :o Najczęściej kupuję w Społem i w Carrefourze, czasami w Lidlu i we Freshu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha! po to był wic, tych sklepów nie ma już nad wisłą, były ale się zmyły albo się sprzedały innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela912
To mnie dobrze strollował ;) Ale Kauflanda i Piotra i Pawła też nie mam w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz, gdzie mieszkasz, może przypadkiem znajdzie się ktoś z okolicy, kto ma dobre źródło mięsa ja na przykład odkryłam za radą sąsiadki niewielki sklepik, zupełnie niepozorny, prowadzony przez starsze małżeństwo i tam mają zawsze super świeże mięso i zaopatrzenie sklepu jest też świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela912
Wrocław. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję mieso w sklepie osiedlowym mięsnym i nigdy nie zamieniłabym się na kupowanie w sieciówkach, chociaż nie mówię że nie jeżdżę do takich marketów na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela912
Podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×