Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pokemonssS

Ubieracie się w ciuchlandach? ;)

Polecane posty

Gość gość
sam/a śmierdzisz...wczoraj byłam w jednym lumpku i był fajnie urządzony a i ciuszki niczego sobie. Duzy plus że mieli ułożone kolorami. Kupiłam bluzeczke pudrowo różową...cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też baba lat 27
Czasami kupuję coś w tzw. lumpkach. Wczoraj np. kupiłam płaszcz Gap w kolorze beżowym, do kolan, w stanie bardzo dobrym. Wyglądał jakby nie był nigdy prany, bo metka z opisem prania była bez śladu, dopiero jak go wyprałam, metka się sprała, troszkę jakby się popruła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)uwielbiam mode na kolorowo wszyystko wtedy ladnie wyglada 333 www.youtube.com/watch?v=-R6CnSqPnEg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie o tym, że te ciuchy mają już niską jakość bo były kilkadziesiąt razy prane a kosztują niewiele mniej a czasami więcej niż nowe łaszki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze, mi udało się kilka razy naprawdę dobrze zaopatrzony sklep z używanymi ciuszkami który ceny miał całkiem całkiem. Ale zarówno w standardowych sklepach też kupuję, chociaż ostatnio odkryłam fajną hurtownię odzieży używanej właśnie - http://www.odziezangielska.pl i sporo ciekawych rzeczy można znaleźć. Także u mnie zalezy to od gustu chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×