Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdjęcia z laptopa

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. W sumie nie wiem, gdzie umieścić to pytanie, spróbuję tutaj, bo jestem w kropce i nie widzę już ratunku:( Mam laptopa, który się zepsuł dokumentnie. Nie reaguje na nic. Martwy. Próbowałam już chyba wszystkiego, co sama mogłam pokombinować...zero reakcji. Padł. Oddałabym oczywiście do serwisu...I tak mi wszyscy radzą, problem w tym, że serwis zatrzyma go na pewien czas, a ja stracę nad komputerem pieczę. Nie byłoby tragedii, gdyby nie to, że na dysku mam sporo zdjęć zrzucanych z karty pamięci aparatu co jakiś czas. I wszystkie razem są w katalogu Moje Zdjęcia na pulpicie. Ślepy by zauważył. Sęk w tym, że to w części są zdjęcia bardzo prywatne (baaaardzo) i ostatnią rzeczą jakiej bym sobie życzyła, to oglądanie ich przez postronne osoby. Co mam zrobić?:((((( Na nowy komputer mnie nie stać:( Czy mogę wyjąć wcześniej dysk z komputera i oddać bez dysku do naprawy? Z góry dziękuję za podpowiedź. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, możesz oddać komputer bez dysku twardego. Serwis, żeby ten komputer naprawić będzie musiał włożyć jakiś zastępczy. O ile w ogóle komputer da się naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102
ja moge co go naprawic i obiecuje ze nie zajrze do tego folderu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za radę i chęć pomocy:) Postaram się zatem wyjąć dysk:) Jeszcze nie wiem jak, ale coś poradzę. Kwestia tego jeszcze co z zawartością dysku, gdy okaże się, że nie da się naprawić laptopa. Nie wiem czy można taki laptopowy dysk przyłączyć do zwykłego kompa i zgrać wszystko np. na płyty. Szkoda mi tych zdjęć, bo to wszystkie ostatnie wakacje, wyjazdy i inne czasem głupoty. Dzięki za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można bez problemu będzie podłączyć do nowego komputera kupisz zewnętrzną obudowę za 20-30 pln i podłączysz ten dysk tak jak podłączasz pendrive jeśli sama nie umiesz wyjąć dysku z komputera, poproś kogoś zaufanego aby zrobił to za Ciebie jeśli ten laptop jest stary to może nie opłacać się jego naprawa z Twojego opisu wynika jednak, że może to być tylko kwestia zasilacza/baterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serwis nie weźmie kompa bez dysku przecież tam jest system operacyjny. Jeżeli masz na gwarancji to nawet dysku nie możesz wyciągnąć bo możesz stracić gwarancję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian12we3
nie trzyma sie bardzo prywatnych zdjec w laptopie.i nie chodzi tylko o serwis.zawsze ktos sie moze wlamac.ludze czemu nie myslicie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi się to zdarzyło. Znajomy polecił mi wtedy www.gutenservice.pl, profesjonalni i na pewno godni zaufania, nie musisz się martwić że jakieś dane zostaną z niego wyciągnięte. Skontaktuj się z nimi, szybko uporają się z problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyciągaj dysku sama. Ja ostatnio oddawałam laptopa do naprawy i też nie chciałam, żeby mi ktoś zdjęcia oglądał :P W serwisie pan przy mnie wyjął dysk i mi go oddał. Gdy jechałam po odbiór, to przy mnie wsadził dysk :) Laptop działa i nikt moich fotek nie widział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
A ko trzyma jakiekolwiek zdjęcia w kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×