Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pościel

Jaka pościel najlepsza?

Polecane posty

Gość pościel

Witajcie, urządzam swoje pierwsze mieszkanie i muszę nabyć pościel. Na jaką się najlepiej zdecydować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja9090
Co jest dla Ciebie ważniejsze - cena czy jakość? Wszystko zależy ile masz funduszy przeznaczone :) Bo jak budżet nieograniczony to naprawdę cuda można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pościel
a nie da się jakoś wypośrodkować? nie chcę wydać nie wiadomo ile, ale jakość jest też ważna :) musi być antyalergiczna, bo mój mąż jest alergikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bawełna 100%, satynowa bawełna wszystkie kory, mieszanki poliestrowe daruj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o ceny to musisz poszukać, ja w jysku kupiłam za 60 zł satynowa bawełnę - super . Sama ekspedietka stwierdziła ze to szok ze taka tania i chyba to pomyłka , co prawda kolor był taki nie ciekawy , ale jakośc super i śpi sie super , a jak śpie to i tak nie widze koloru hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chwalę sobie pościel z ikei. Ceny są różne - od 40 do 200. Kupiłam tam 3 komplety za 160zł, 100zł i właśnie 40 zł, bo była promocja. Wszystkie sprawdzają się świetnie. Kołdry też mają bardzo fajne. Kupiliśmy z mężem taką 200 x 200 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annawró
Wybór pościeli wydaje się rzeczą prostą, jednak obecnie mamy bardzo dużą różnorodność na rynku co powoduje, że wcale nie jest tak łatwo wybrać odpowiedni produkt dla siebie ;) Ja kupuję wyłącznie satynowe i się sprawdzają. jej głównym atutem jest jakość i trwałość materiału. Nawet po wielu praniach ten gatunek pościeli zachowuje swoją początkową jakość i żywe, nasycone kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja9090
ja jestem też za bawełnianą. najlepsza dla skóry i bardzo funkcjonalna - nie trzeba prasować po praniu. kupiłam w krainie obrusów i służy mi od dłuższego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annawró
o! alicja, ja też w krainie obrusów i sobie chwalę. kupiona z rok temu, prana bardzo często a kolorki jak nowe :) i co najważniejsze - antyalergiczna. teraz szukam dla swojego maleństwa i też jest to dla mnie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farfar
Jak dla mnie najlepsza jest bawełniana 3D. Mam 2 komplety :) Polecam firmy elway, jest mięciutka i przyjemna w dotyku, tutaj namiary http://www.elway.biz/33-posciel-3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×