Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Już nie księżniczkaaa

Gdzie ja miałam oczy..

Polecane posty

Gość Już nie księżniczkaaa

Witajcie, jestem kolejną idiotką która dała się złapać na czułe słówka. Było pięknie, wyszło niestety jak zawsze.. Od początku - miałam 20 lat, on 27. Ja pochodziłam z rodziny patologicznej, non stop matki nie było, ojciec się wyprowadził, tylko następnych dzieci przybywało. On z dobrego domu, wydawał się kulturalny, troskliwy, czuły.. Obiecywał mi studia, dom, dziecko.. Kiedy po roku Powiedzialam mu że jestem w ciąży był taki szczęśliwy! Szybko ślub "bo dziecko ma mieć pełną rodzinę". Ja zakochana, Myslalam że teraz będzie już tylko lepiej. No ale zaraz po ślubie się zaczęło :( kazał mi rzucić pracę, zamieszkaliśmy u jego rodziców, potem gdy przyszło na świat dziecko ciągle było źle - bo płacze, bo piersią nie karmię, bo zaniedbuję (dlatego że dałam córce zabawkę do lewej ręki zamiast do prawej, a dziecko leworęczne jest zaniedbane). Na chrzcinach córki powiedział pijany że "będzie mnie jechał póki mu syna nie urodzę". Teraz u kogoś dumny tata, w domu dziecko jest mongołem, bachorem itd. ja to już zupełnie jestem najgorsza bo nie mogę pracy znaleźć. jesteśmy dopiero 2 lata po ślubie a ja czuję że nic dobrego mnie już w życiu nie czeka. Najgorsze że nie odejdę, bo nie mam gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty p********z dziewczyno! Dziecko do żłobka/przedszkola szukaj pracy i go rzucaj. A co z teściami ? Zakochani w synu ślepo ? Poszukaj wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze że nie odejdę, bo nie mam gdzie. xxx bo po prostu nie chcesz odejść - masz gdzie mieszkać i co jeść, więc po co się męczyć odejściem i układaniem sobie na nowo życia - co tam honor, ważne, że brzuch pełny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerald_inna
dzieciaka pod pache i wypad z burdelu jak dorosnie to was znajdzie jak nigdy nie dorosnie - hooy z nim mowiac krotko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeszcze głupszego prowo nie dałaś rady wymyślić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeszcze głupszego prowo nie dałaś rady wymyślić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz gdzie ja miałam oczy Wpisz gdzie ja miałam oczy Wpisz gdzie ja miałam oczy .......... Powtarzaj to zdanie na głos coraz szybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie, on z dobrego domu! dobrze wychowany? co ty ględzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taurus309
..sa instytucje ktore pomagaja matkom z dzieckiem,uciekaj z tamtad bo juz lepiej nie bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×