Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AniseAltaja

5 posiłków dziennie w 4 dni prawie 2 kg.

Polecane posty

Gość AniseAltaja

Witam od 4 dni jem regularne posiłki i sama jestem w szoku jak się ruszyła moja waga ,wcześniej nie jadłam śniadania obiad o 15 no i zdarzało się że poza tym nic a waga nie spadała wręcz tyłam ,z wagi 73 kg zjechałam na 68,5 i nadal mam zamiar jeść zdrowo oraz w miarę regularnie,zapraszam jeśli ktoś che się przyłączyć mój jadłospis z wczoraj 1posiłek -kromka ciemnego chleba pro-body z sałatą serem i pomidorem 2 posiłek -pół miseczki zupy jarzynowej bez śmietany 3 posiłek -1 pulpecik,3 ziemniaczki z sosem +surówka z białej kapusty 4 posiłek -4 łyżki serka wiejskiego 5 posiłek 2 kromki chleba pro-body z sałatą,serem,ogórkiem itp +1 pomidor z cebulą i koktajl truskawkowy i od wczoraj na wadze 0,5 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jem mniej i nie chudnę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwodniłaś się, a nie spaliłaś tłuszcz, dlatego waga jest mnijsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesz bardzo mało, a organizm musi mieć odpowiednią dawkę składników odżywczych do prawidłowego funkcjonowania, ochrony przed chorobami, dla dobrej kondycji skóry, włosów, paznokci. lepiej jedz rozsądnie, ale dodaj do tego aktywność i suplementację. ja znalazłam w rankingu suplementów http://rtno.pl środek na bazie afrykańskiego mango, jego producent daje gwarancje satysfakcji, a jeśli nie będziesz zadowolona z efektów zwracają kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniseAltaja
jem za mało? dobry żart jadłam jeszcze mniej ,jakie odwodnienie skoro piję dziennie 2 litry wody ,jak dla mnie to jest góra jedzenia i przede wszystkim zdrowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniseAltaja
Gość nie wiem co ty jesz że nie chudniesz skoro jesz mniej ,ja dodatkowo ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×