Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZapomnianaMama

Dzien Matki

Polecane posty

Gość ZapomnianaMama

Jestem mama 2,5rocznej dziewczynki - dobra mama. Obchodze dzisiaj swoj trzeci Dzien Matki i po raz trzeci moj maz to swieto olal, a dzisiaj nie bedziemy sie juz widziec ze wzgledu na jego prace. Pomimo lez wylanych rok i dwa lata temu, kiedy to kilka dni po fakcie dostawalam jakas czekolade, w tym roku znow ani zyczen, ani laurki. Jestem pewna, ze moja corka chcialaby mi dzis powiedziec, ze mnie kocha i dziekuje, ale jest za mala i potrzebuje pomocy taty. Laurka nic nie kosztuje. Dzien ojca zawsze pamietamy, aby uczcic. Zastanawiam sie, czy na swiecie jest jeszcze choc jedna zapomniana mama..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tak poważnie? Przecież mąż nie jest od tego, żeby składać Tobie życzenia w dniu matki. Mi mąż nie składa tylko swojej mamie. Ja w dniu ojca też składam życzenia mojemu tacie a nie mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja obchodze drugi dzien mamy... tez nic... cisza... o swojej mamie pamietal a o mnie nie - mamie swojego wyczekiwanrgo synka. takie zycie. też mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie chodzi ze ja, tylko ze w imieniu dziecka... tez mojemu mezowi zlozylismy z synkiem rok temu, teraz zlozymy. a ze on nie robi tego - cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapomnianaMama
Oczywiscie, ze powaznie. Przeciez 2,5latka nie wpadnie na to, zeby dac mamie wlasnie dzisiaj laurke, a zachecona z radoscia ja namaluje. Wydaje mi sie, ze nauczenie jej obchodow dnia matki nalezy do ojca. Ja nie oczekuje zyczen od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez cisza. Ale ja sie tym nie przejmuje. Dziecko ma 1,5 roku i jak ndejdie czas to dostane od niego zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzacie!!! przecież bez sensu prezent ma dawać mąż w imieniu dziecka. Jak już to coś razem mogliby zrobić, laurkę czy coś, ale nie czekoladki ma kupować. Ja mam nastolatki i nic mi nie kupili na dzien matki. Złożyli jednak super życzenia i mocno mnie przytulili. Chyba wystarczy jak córkę przytulisz to poczujesz się matką. A od cukierrków pupa rośnie:D płakać o coś takiego. Zycie naprawdę daje kopa porządnego i nad tym warto się zamartwiać i płakać, a nie, że nie dostałam od męża czekoladki na dzien matki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapomnianaMama
Gosc, ubolewam, ze poznalas ten bol i gorzki smak, ale jakos mi razniej, ze nie jestem jedyna na swiecie, o ktorej nie pomyslala kochajaca rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, ja tez mysle ze maż o tym nie pomyśli, choć ja planuje zlozyc mu zyczenia na dzień ojca oczywiście to w imieniu dziecka, które jest za male aby to samemu uczynic...i to racja ze jak rodzice nie naucza dzieci obchodzić pewnych tradycji to same się nie naucza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapomnianaMama
Napisalam w pierwszym poscie, ze laurka nic nie kosztuje i dla mnie znaczy wiecej. Czekoladki wywalilam do kosza, gdy tylko je dostalam, bo dostalam je 2 dni pozniej, gdy corka juz spala, wiec nijak to bylo niby od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, nauczy je przedszkole i szkoła i wtedy dostaniesz 50 laurek i będziesz musiała odsiedzieć swoje na przedstawieniu :P Szkoda zawracać sobie głowę tym, że tata w imieniu dziecka nie złożył życzeń. Nie twórz problemu tam, gdzie go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapomnianaMama
A czy to nie jest jawny policzek od meza, skoro wie, ze mi na tym zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro chcesz, żeby dziecko umiało celebrować ten dzień więc sama z Nią coś zrób. Przecież dzień mamy nie kończy się na laurce. Spędźcie fajnie czas we dwie, pokaż Jej, że dzisiaj jest Twoje święto. Dalej uważam, że robisz problem z niczego. Mi wystarczy, że mąż pamięta o urodzinach, imieninach, rocznicy i dniu kobiet. Uważam, że to są te święta kiedy powinien o mnie pamiętać. W dniu mamtki powinien pamiętać o swojej mamie. Jeszcze się nadostajesz laurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie powinnismy naucyc dzieci, ze dajemy prezenty - laurki czy nawet super zyczenia na dzien mamy, babci dziadka ojca itp. tak samo jest z odpowiednim ubieraniem do okazji - jezeli my jako rodzice nie nauczymy to dzieci nie beda tego potem robic. nikt nie mowi tu o czekoladkach czy prezentach. moze byc nawet kwiatek zerwany w ogrodzie. chodzi o pamiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapomnianaMama
Matka nie polka, czy poczulas sie kiedys tak jak ja i druga dziewczyna tutaj czujemy sie dzisiaj? Czy w jakikolwiek dzien matki maz nie pokazal Ci, ze docenia Cie w Twojej najwazniejszej roli? Bo to zadbanie o laurke wydaje mi sie tez jego wyrazem uznania. Ja jestem na urlopie wychowawczym, wiec codziennie spedzam z corka cale dnie. Codziennie czuje sie kochana mama, ale to jest mile, gdyby ktos chcial zrobic cos dla mnie i pokazac mi tego dnia: swietnie ci idzie! Dziekujemy. To przykre, gdy czekasz, czekasz i nic. Mi naprawde jest przykro, ze moj maz nie zadbal o uczynienie mi tak drobnej przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ty masz lat, 14? zachowujesz sie jak egzaltowany podlotek z fiu bzdziu w glowce. Tak, jest to jawny policzek od meza, idz wyrzuc kolejne czekoladki do kosza, wyplacz sie w poduszke a potem napisz pozew rozwodowy to moze twoj maz znajdzie sobie normalna kobiete, a nie taka co przezywa bole i gorzko rozpacza z byle p*****ly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie zgadzam, to ojciec musi wpoic dziecku ze jest swieto mamy i nalezy jej sie szacunek. Z roku na rok a im starsze dzeiecko tym fajniejsze niespodzianki z tata bedzie wymyslac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to jakaś histeryczka, która zachowuje się jak nastolatka. Wyrzucić czekoladki, bo dostała je 2 dni później - to trzeba mieć nie po kolei w głowie. Na miejscu jej męża już nic więcej bym nie kupiła nigdy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to u mnie odwrotnie, nie lubie imprez i prezentów byle okazji, mam pretensje do meza jak kupuje cos niby od dzieci. Zaczekam az dzieciaki podrosna i same mi cis namaluja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajmujesz się pierdołami. Dziecko zdązy się nauczyć. Nie martw się. Juz w przedszkolu panie pilnie tego pilnują, w szkole to samo;) bez sensu, żeby mąż robił Ci prezenty na dzien matki. Jeszcze do tego płaczesz z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc9009
ja co roku na Dzien Matki dostaje kwiaty od dziecka - zakupione przez meza oczywiscie :) a on dostaje opierdziel bo mi zyczen nie sklada a 26 maja mam tez imieniny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapomnianaMama
Rozumiem, ze tym prezentem, o ktory bez sensu zabiegam, jest laurka, ktora chcialam dostac i postawic na komodzie? :-S Oczywiscie ktos kto co roku je dostaje, nie zrozumie, jak to jest nie dostac zadnej. Kredki i kartki mamy w domu, wiec nie jest to ani wydawanie pieniedzy ani prezent od meza w imieniu dziecka. Nawet w szczycie lenistwa moglby wziac juz nabazgrolony rysunek i dopisac "Dla Mamy". Nie zmienie zdania, ze moj maz postapil zle. Postapil. To jego zadanie, zebym w czasie pierwszych swoich dni matki nie czula sie zapomniana. Nie protestowal, gdy na dzien ojca dostal laurke i sniadanie do lozka - tez nie wydalam ani grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 44
A ja cię rozumiem ,w końcu jestes matką i też chciała bys w pełni obchodzic to swieto. Wadomo dziecko jest malutkie, ale fakt męża masz niekumatego. A u mnie jest inaczej ,moj mąż wygadał się że kupił mi róże że niby od corki kurcze 13 letniej do tego.To sie wkurzyłam i zapytałam czy ja jestem jego matka? tez głupio uczy corke zamiast ona sama od siebie to on juz na tacy jej podaje wszystko. I mnie sie takie cos nie podoba,to żadna radosc dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no osłabiasz, autorko! Weź się ogarnij, rola w życiu, doceniona, bla bla, farmazony, mąż ma składać życzenia. Rzeczywiście mamuśka jesteś chyba dla męża a nie partnerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniana mamo czy znasz angielski? znasz tzn czy film poytrafisz obejrzec i rozuzmiec o co chodzi? jesli tak to zaraz coś podesle, obejrzysz a wieczorem pokaz to mezowi. nie licze ze sie wzruszy ale moze da mu do myslenia. tylko ze jest po angielsku a jak nie znasz to nie ma sensu wysylac, daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie autorka ale daj filmik jestem ciekawa co tam masz w zanadrzu po temu angielskiemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mi kiedyś mąż składał życzenia za dzieci ,kupował kwiat i że od nich a teściowa na pierwsze święto przysłała mi kartkę niby od syna na pierwszy obchodzony dzień mamy ,teraz straszy syn sam mi już składa życzenia dostałam dzisiaj bukiecik a młodszy 3 lata zobaczył kwiatki i powiedział ze też są od niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:08 prosze bardzo link wyżej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama od linka
i jak podobał się filmik? łapie za serce prawda... kazda osoba myśląca, ze kobieta wychowująca dzieci czyli "siedzaca w domu" i nic nie robi powinna go obejrzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama od linka
:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×