Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sarbinowo na wakacje ?? gdzie jechać z dziećmi ?

Polecane posty

Gość gość

Kto był tam z dziecmi i czy polecacie ? a moze inna morska miejscowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co na to zad***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Władysławowo :) Czysto, duży wybór kwater, knajpek, barów, ładna plaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam we Władysławowie i wcale mii sie tam nie podoba, plaza tragedia, tlumy i syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo, a kiedy byłaś we Władysławowie? ja pamiętam że było tam czysto i ogólnie super, ale może coś się zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w tym roku do Leby sie wybieramy z 2dzieci 4l i 4m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwnowek.najcieplejsza woda niz w innych miejscowosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we Władysławowie bylam 3 lata temu , na plaze jezdzilismy do jutaty lub jastarni bo we władku nie bylo warunkow aby z dzieckiem sie swobodnie przy wodzie rozłożyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku wybieramy się do Ostrowa k. Karwii. Domek blisko morza, cisza, spokój, szeroka plaża. Brak dziadostwa, straganów, tłumów. W razie gorszej pogody do Karwii 1km, do Jastrzębiej Góry chyba 4 km. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
władysławowo to dobre miejsce dla grupy znajomych którzy wieczorami będą chadzać od knajpy do knajpy a nie dla ludzi, którzy chcą odpocząć z dzieckiem. ja polecam kołobrzeg. dostatecznie duże aby były jakieś fajne atrakcje, a jednocześnie nie jest przeludniony, można znaleźć ciche kwatery blisko plaży. niestety nie polecę żadnej, bo ja tu mieszkam :) na wakacje jeździmy w okolice żywca, więc drugi koniec kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole jeziora.mieszkam w lubuskim i jest ich tu pelno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sarbinowie polecam osadę kalina. Bylam z dzieckiem, fajnie bylo cisza i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie wladyslawowo nie jest dla rodzin z dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunrises
Dla szukających noclegu w Sarbinowie polecam ośrodek Sunrise Sarbinowo. Wysoki standard i duża wygodae. Odległość 350 metrów od dużej piaszczystej plaży. Domki sąsiadują z nową promenadą. Więcej info tutaj - http://rembetplus.pl/wakacje-w-domku-w-sarbinowie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotka123

Uwielbiam Sarbinowo 😍, lubię to że jest tam tak spokojnie, nie ma tych tłumów ludzi, człowiek może sobie odpocząć. Jeśli ktoś nie wie jaki nocleg wybrać to polecam pensjonat Dom przy Plaży. Byłam już tam kilka razy i jestem zachwycona. Mają piękne pokoje z widokiem na morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek6
3 godziny temu, Gość karotka123 napisał:

Uwielbiam Sarbinowo 😍, lubię to że jest tam tak spokojnie, nie ma tych tłumów ludzi, człowiek może sobie odpocząć. Jeśli ktoś nie wie jaki nocleg wybrać to polecam pensjonat Dom przy Plaży. Byłam już tam kilka razy i jestem zachwycona. Mają piękne pokoje z widokiem na morze.

właśnie sam szukam gdzie z żoną moglibyśmy pojechać, dzięki za informacje! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria
Dnia 26.06.2019 o 10:54, Gość karotka123 napisał:

Uwielbiam Sarbinowo 😍, lubię to że jest tam tak spokojnie, nie ma tych tłumów ludzi, człowiek może sobie odpocząć. Jeśli ktoś nie wie jaki nocleg wybrać to polecam pensjonat Dom przy Plaży. Byłam już tam kilka razy i jestem zachwycona. Mają piękne pokoje z widokiem na morze.

Tak, ten pensjonat bardzo fajny, bo przy samej plaży. Ty sobie na tarasie siedzisz z drineczkiem, a dzieciaki 5 metrów dalej sobie zamki z pisaku stawiają. Rozwiązanie perfekcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klopek

Sarbinowo ma teraz dużo nowoczesnych hoteli i apartamentów jest tego pełno wiec jest w czym wybierać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donna
Dnia 2.07.2019 o 14:10, Gość daria napisał:

Tak, ten pensjonat bardzo fajny, bo przy samej plaży. Ty sobie na tarasie siedzisz z drineczkiem, a dzieciaki 5 metrów dalej sobie zamki z pisaku stawiają. Rozwiązanie perfekcyjne

Potwierdzam, naprawdę jest tam super. Miejsce w sam raz na rodzinne wczasy, wszystko tak naprawdę jest blisko więc niczego nie ma prawa zabraknąć, zwłaszcza plaży i morza, które są na wyciągnięcie ręki. Chcę jeszcze kiedyś tam pojechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manjek

Ja mieszkam w Koszalinie, a w Sarbinowie w Domu Przy Plaży bywam regularnie, przynajmniej raz w roku. Myślę że w regionie to najlepsze miejsce, a mamy w okolicy też Kołobrzeg i Mielno, które też znam jak własną kieszeń. Mnóstwo tam turystów, przez co ciężko o komfort odpoczynku na plaży czy o możliwość zwiedzania infrastruktury. W Sarbinowie i też z kolei w Domu przy Plaży z kolei mamy większy luz, a dodatkowo mnóstwo udogodnień dla dzieci. Warto wziąć pod uwagę to miejsce przy wyjeździe z małymi dziećmi. Gdyby komuś zabrakło wrażeń(chociaż wątpię), to do Mielna jest kawałek, 10 minut autem, max 30 autobusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimit

Grzybowo niedaleko Kołobrzegu Jest dużo atrakcji dla małych dzieci w przypadku niepogody. Place zabaw itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Byłam w Domu przy plaży z dwójką dzieci w 2014 roku. Lokalizacja super, widok super, ale w sezonie wieczorami hałas i krzyki, bo pod oknami znajduje się strefa z grami, automatami itp., szum samochodów z ulicy, która też jest tuż pod oknami. Dla dorosłych może nie jest to problemem, ale kiedy jesteś z małymi dziećmi, które zasypiają ok.20-21, to jednak jest to uciążliwe. Kolejny minus to bardzo nieprzyjemna właścicielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marka
Dnia 10.07.2019 o 05:25, Gość manjek napisał:

Ja mieszkam w Koszalinie, a w Sarbinowie w Domu Przy Plaży bywam regularnie, przynajmniej raz w roku. Myślę że w regionie to najlepsze miejsce, a mamy w okolicy też Kołobrzeg i Mielno, które też znam jak własną kieszeń. Mnóstwo tam turystów, przez co ciężko o komfort odpoczynku na plaży czy o możliwość zwiedzania infrastruktury. W Sarbinowie i też z kolei w Domu przy Plaży z kolei mamy większy luz, a dodatkowo mnóstwo udogodnień dla dzieci. Warto wziąć pod uwagę to miejsce przy wyjeździe z małymi dziećmi. Gdyby komuś zabrakło wrażeń(chociaż wątpię), to do Mielna jest kawałek, 10 minut autem, max 30 autobusem

jak dla mnie Dom przy plazy to tez najlepszy wybór, moje dziecko nigdy się tam nie nudziło, zawsze zapewniają jakieś atrakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda

Sarbinowo= dom przy plaży. Świetny jest ten pensjonat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba

 

Dnia 30.08.2019 o 09:28, Gość Matylda napisał:

Sarbinowo= dom przy plaży. Świetny jest ten pensjonat.

byłam tam w tym roku i przyznam bardzo miło tam spędziłam czas. dom ma własne zejście do plaży więc bezpiecznie. bardzo miła atmosfera na wyjazd z małolatami super miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×