Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MansMan

Wytrysk

Polecane posty

Gość MansMan

Mam nadmiar nasienia i musze tryskać dwa trzy razy dziennie.Inaczej mi nie opada. Za każdym razem spuszczam sie obficie. To normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań się masturbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermit33
nie przestawaj bo jaja Ci rozerwie xD a tak na serio to zacznij sporty uprawiac najlepiej silowe i znajdz siobie nimfomanke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiosna, mam podobnie. Tryskaj ile wlezie, zanim kogoś zg****isz. Poza tym zmniejszysz ryzyko nowotworu prostaty i będziesz spokojniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, dla mnie większość roku raz-dwa razy to minimum a właśnie w okolicach wczesna wiosna - wczesne lato niejednokrotnie muszę się dwa, trzy albo cztery razy dziennie spuścić, żeby spokojnie funkcjonować i zasnąć. I nie mówię tu o jakiś rekordach dziennych tylko o codzienności niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MansMan
Dziekuję za dyskusję. Pań jak zwykle brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd panie miałyby wiedzieć, czy dwa-trzy razy dziennie to normalne? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, a co Ci tu panie doradzą? A może liczysz, że Ci któraś zaproponuje regularne spuszczanie w cipkę? Btw ja jestem kobietą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta44
moj też 2-3 razy dziennie się spuszcza , jak ja mu nie zrobie to sam sobie robi, nawet przy mnie, duzo sie spuszczanawet po 3cim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, jak jest ze spuszczaniem, ale jako kobieta wiem że jak nie zrobię sobie dobrze ze dwa razy dziennie, to nie umiem funkcjonować, właśnie nadeszła pora na drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MansMan
Dyskusja ożyła i są Panie. :_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MansMan
Dziś tryskałem już ze trzy razy. Chyba są kobiety, które lubią takich Panów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damik0001
Najlepsze i najmocniejsze spusty sa na naga kobiete normalnie biale szalenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MansMan
Na buzię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damik0001
Najlepsze jest to ze jest sporo facetów i sporo kobiet ktorzy by mogli stale sie zaspokajac i kochac ale najlepsze to ze znalezc taka kobiete to trudna sprawa a na czacie to co druga by chciala 5 razy dziennie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MansMan
To prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmm, brakuje mi widoku tryskającego penisa, właśnie zrobiłam sobie dobrze, a jeszcze bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damik0001
gość pisz dalej hihi a wiesz ze facet niejest taki jak trzeba to pomoże kobiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet ma ze mną dobrze.Łykam piguły i w nosie mam ostrzeżenia przed ubocznymi skutkami,za to pieprzymy się na dzień dobry i do widzenia,zawsze zostaje we mnie,bo tak lubimy,czasami,chociaż rzadko w pupce.A jak mu mało to jeszcze robię mu loda lub zadowalam ręką,oczywiście o sobie nie zapominam,też musi zrobić mi dobrze. Poza wytryskiem w c....kę lubię jak robi mi na plecy lub puupcię po ruuuchanku od tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta44
ja mojemu wale jak nie mam ochoty na seks - żeby mi wkładał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damik0001
Oj musisz byc swietna sporo bym dal by chociaz raz to przezyc taki zestawik jestes moze z kuj-pom.. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Kiedyś byłam z facetem który miał taki obfity wytrysk. Sex z nim to była prawdziwa przyjemność. Po prostu lubię jak facet finiszuje we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damik0001
Wioletko walenie kobieca ręką jest wdpaniale orgazm wprawia w oslupienie bo kobieta nieczuje tego co facet nie zwalnia wrecz przeciwnie przyspiesza i to wlasnie hest ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta44
czasem jak mu robie i wytryskuje to mnie też podnieca, fajnie jest też jak sam sobie robi a ja patrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E,damik,jestem zadowolona ze swojego,szukaj wokół siebie, myślę że nie masz do czynienia z samymi kłodami w łóżku, a jestem z mazowieckiego. Co prawda nie wieczór jeszcze,ale się nakręciłam czytając tu wpisy a mój zaraz wraca z pracy,na dzień dobry stanę naga za drzwiami i niech mnie wali od tyłu. Ciao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damik0001
Hej gość jestes prawdziwym diablem rozpalilas mnie tym ostatnim wpisem mam straszna ochotę na seks masz racje moja zona jest aktywna wluzku i to bardzo ale narobilas mi na siebie smaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Bardzo dobry pomysł z tą nagością w drzwiach. Sama muszę tak zrobić jak mój wróci za godzinę z pracy. Co tam pozwolę mu by skończył w środku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damik0001
O i jest moj ulubiony gosc A :) i nastepna kusi hihi oj diabelki diabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Każda kobieta ma coś z Diabła!! Z tym że jedna umie te zalety wykorzystać a inna nie. Po drugie czym była by kobieta bez tej odrobiny diabełka w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damik0001
Hmmmmm zdobywac diabelka prawdziwe wyzwanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×