Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żonka nie chce się ze mną kochać :(

Polecane posty

Gość gość
dbaj o siebie, porozmawiaj z nia, zapytaj, kochanie jak sie miewasz jak ci minąl dzien zapytaj , moze ja cos trapi, wykaz zainteresowanie, a wieczorkiem jak bd wypachniony zrob jej masaz i rozpal ja nie bd musial o nic prosic, tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam żadnego kryzysu, po prstu, próbuję się dowiedzieć, czy któraś też ttak ma, lub miałą. Bo mnie to boli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam, ja jak jj minął dzień, masuję ją, ale ona od razu zasypia, lub mnie zbywa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj czy cos ja martwi i powiedz szczerze ze cie to boli ze tak sie zachowuje w stosunku do ciebie, powiedz ze ja kochasz, i nie rozumiesz dlaczego zaczela cie unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekchmmm
To może ze mną by chciała ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu przestałeś ją pociągać - zamiast robić, jak Ci tu radzą, czyli próbować ją do siebie przekonać, spróbuj poszukać PRZYCZYNY takiego stanu rzeczy... romantyczne gesty, masaże - w tej sytuacji, gdy ona nie chce, mogą przynieść odwrotny skutek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zapytales dlaczego nie chce? Moze przestales zauwazac ja jako osobe a traktujesz tylko jako srodek do celu - w Twoim wypadku do seksu? Piszesz, ze dajesz prezenty a czy rozmawiasz z ''zonka''? czy przytulasz ja, spedzacie czas razem na spacerze np.? lub wspolnym ogladaniu filmow? Moze zona nie chce byc traktowana tylko jak przedmiot do rozladowywania przepracowania u Ciebie? A moze, moze ....... jest wiele moze. Po prostu zapytaj, nawet jesli sie denerwuje kiedy o tym zaczynasz mowic. Nie zawsze brak checi wspolzycia z mezem jest oznaka zdrady. A ''zonka'' to bardzo przyjemne okreslenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo po slubie baby nie daja d**y.Znajdz sobie kochanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daja, daja i to tak samo chetnie jak przed slubem. To faceci po slubie przestaja sie starac i uwazaja, ze sie im nalezy :) i tak mozemy sobie odbijac pileczke :) Kochanka? Jak najbardziej jesli jestes niehonorowym leniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalecanka
A może to po prostu rutyna? Ciężko w długim związku podtrzymać namiętność cały czas. U nas z mężem swego czasu również pojawiły się podobne problemy, niemniej udało się nam je pokonać. Warto jest wypróbować zabawek, afrodyzjaków - niektórzy w nie nie wierzą ale to jednak jest coś innego , coś co wniesie pewien powiew świeżości do związku. Nam ostatnio na przykład spodobał się pewien środek: Sex Elixir - wzmacnia ochotę, szczególnie podczas romantycznych wieczorów tylko we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze zona oferowala gadzety i ''powiew nowosci'' a facetowi nie chcialo sie techniki podszkolic ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka27_
Trzeba ruszyć dupsko z domu i spróbować seksu w samochodzie, w plenerze, założyć seksowną bieliznę. Ja swojemu mężowi kupiłam stringi. Nie jakieś tam śmieszne, tylko zwykłe czarne i białe. Jak założy stringi to..hohohoho... :classic_cool: Molestowanie ma gwarantowane. Lubię jak mąż mruczy mi do ucha zberezieństwa. Lubię jak mówi mi, że bardzo go podniecam. Kobiety lubią słuchać miłych słów. Trzeba trochę się wysilić, a nie tylko ściągnąć majty i pomachać penisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już przestałem się interesować seksem, ta wieczna łaska zabiła we mnie wszelką namiętność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka27_
Bo kobietę trzeba umieć podniecić, a nie liczyć na to, że szybka i byle jaka gra wstępna ją ustatysfakcjonuje. Jesteśmy inaczej skonstruowane niż wy i potrzebujemy czasu na to by dojść do orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katka27 - Bingo podwojne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katka27 - Bingo podwojne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katka27 - Bingo podwojne :) Zazdraszczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×