Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MYSLE O KIMS A ZA CHWILE WIDZE TA OSOBE . JAK TO WYTLUMACZYC?

Polecane posty

Gość gość

Mam tak, ze czesto zdarza mi sie mysleco kims i zaraz ,za chwile ta osobe widze. Mialam tez takie zdarzenie kilka miesiecy temu. juz to kiedys chyba pisalam na innym topiku, np czasami ide ulica, widze kogos i jestem 200% pewna ze to moj znajomy, chce powiedziec -czesc- a to ktos zupelnie obcy ale baaardzo podobny. za minute, lub max dwie widze.......tego wlasciwego znajomego, tuz za rogiem!!!!!!! strasznie to dziwne i przerazajace. rzadko mi sie tak zdarza, ale zdarza sie. Odpowiedz na ten temat »

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli te mysli przychodza spontanicznie, same z siebie to mozliwe ze to afirmacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze to telepatia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka5252
tez tak czasem mam. wg mnie to jakies przeczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle o kims a za chwile widze ta osobe . jak to wytlumaczyc? x x za duzo myślisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz zwarcie, zakłócenia w matrixie, o nikim nie myślałaś tylko przez te zakłócenia wydaje ci się że myślałaś wcześniej i stąd taki efekt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak mialam chyba tylko raz w życiu. kiedys jakis koleś dawal mi korepetycje z angielskiego, raz bylam na rynku i akurat o nim pomyslalam, a tu nagle patrzę widze tego kolesia, bylam w szoku, dodam że to bardzo duze miasto wiec naprawde prawdopodobienstwo spotkania bliskie zeru. Schowalam sie, żeby mnie nie zobaczyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak mam czasami, to jest intuicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura!!! myslimy o tych ktorych znamy i cos z nas z nimi laczy a wiec sa to ludzie z naszego otoczenia a wiec ludzie mieszkajacy blisko wiec spotkanie ich jest codziennoscia, przypadkiem albo rutyna, ale jak ktos chce sie bawic w to to niech sobie wierzy w te kompletne bzdury :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×