Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szukam pana

Polecane posty

Gość gość

nie jestem prostytutka, nigdy nie robilam tego za pieniadze na dzien dzisiejszy sytuacja mnie zmusza, jestem niewysoka, i bardzo szczupla, wiec jesli ktos lubi szczuple, drobne kobietki to bedzie zadowolony. nie chce tego robic na stale poprostu potrzebuje chwilowego zastrzyku gotowki; a ha jestem z podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co by nie gadać, jestes prostytutką nazwij to po imieniu, mamy 21 wiek :-) ja też potrzebuję gotówki, och, czy ktoś mi kupi czarnego Aztorina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka i Paulinka
po imieniu? po imieniu to pluje w pysk szmacacym sie za kase kosztem najslabszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale ja nie napisalam, ze nie jestem prostytutka, napisalam ze NIGDY NIE NIE BYLAM wcwesniej nigdyy tego nie robilam a jak Ci sie to nie podoba to po co sie wypowiadasz w temacie chcesz mnie moralizowac;)? albo pokazac jaka szmata jestem;) odrau mowie daruj sobie bo twoja opinie mam w nosie;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to nie przeszkadza, socjologicznie jestem ciekawa ile wyciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w temacie napisane, ze dla panow, a ocwywiscie musza tutaj wejsc grube lochy, ktore chca sie dowartosciowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra- ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jestes panem czy pania ktora mnie bedzie moralizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem, ale nie kupuję takiego towaru, dlatego pytam o cenę, moze sie skusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spocony wacek
to nie jest temat na forum , ale na allegro. opisz produkt daj cene minimalną i czekaj na wynik. wiesz ile potrzebujesz kasy. tylko daj dobry opis tego co potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×