Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość były pracownik obi

co sadzicie o pracownikach ochrony w obi

Polecane posty

Gość były pracownik obi

Jestem byłym pracownikiem obi.Przez czas gdy tam pracowałem nie miałem żadnych problemow z Dyrekcja jak również ze współpracownikami.Myślę ze oni również nie mieli ze mną problemu.Dodaje pracowałem w Ostrowie Wlkp.. Kierownikiem ochrony jest tam do tej pory T.Jest to totalny burak,który brak kompetencji nadrabia p*********aniem pracowników obi .Chamskie odzywki i zachowanie pana T przechodziło ludzkie pojecie.Szczególnie chamsko odnosił się do dziewczyn z działo Ogród Do tej pory dziwi mnie zachowanie dyrekcji która prawdopodobnie wiedziała o jego zachowanie i tolerowała jego wygląd.Od swoich pracowników wymagał nienagannego wyglądu i profesjonalnego zachowania gdy sam tymczasem chodził w koszuli bez krawata oraz w wycierusach.Dodatkowo z tego co wiem od dłuższego czasu nie posiadał licencji pracownika ochrony co jest warunkiem koniecznym na jego stanowisku.Slyszalem od pracownikow ochrony,ze na monitoringu rozkladal fotel i spal a gdy sie wyspal szedl na market i robil zamieszanie. Powiadzcie cz w Waszych marketach tez macie takich oszolomow. Pozdrawiam i zycze spokojnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×