Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARWINNA

Czemu w PL po CC nie mozna jeść??

Polecane posty

Gość MARWINNA

Pierwsze dziecko urodziłam w UK przez cc Mam bezwzględne wskazania ortopedyczne do cesarki. Teraz oczekuje na rozwiazanie drugiej ciazy,już w Polsce i doszły mnie słuchy od koleżanek,ze u nas dopiero w 3 dobie podają jakiś kleik...!! Czy to prawda? Jak karmić piersią noworodka na glodniaka? Czy to prawda. W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam cc o 17,a kisiel jadłam następnego dnia,i tak przez dwa dni,ale podjadałam po kryjomu jedzonko przyniesione przez męża z domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam 3 cc. Na druga dobę dostajesz jakis leciutki posilek, czesto jest to kleik albo jakas rozgotowana owsianka. Nie martw sie, natura tak to wszystko wymyśliła, ze i 4 doby mogłabyś nie jeść a mleko byloby pełnowartościowe. Szczęśliwego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda. Może nie w3 dobie ale wcześniej. Ja mialam cesarkę o 14 i kleik dostalam cały następny dzień do jedzenia. Oczywiscie nie jadłam tego. Mąż mi przywiózł kanapki i normalny obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaksndndn
Ha mialam cc e irlandii i bardzo lekki posilek dostalam w jakies 16 godzin po cc. Wlasnie rozgotowana owsianke. W pl kleik w pierwszej dobie pod koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam cc o 1:30 w nocy i dostałam rano już śniadanie: płatki kukurydziane na mleku i herbatę, a o 12 już obiad. Mięsko z sosem, kiełki, zupę krem z dyni. Widać, że rodzicie w państwowych placówkach. Nam tylko nas dokarmiać nie pozwalali, ale sami dawali nam normalne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy gadacie ja na drugi dzien po cesarce normalnie dostałam kotlet na obiad i rozgotowane ziemniaki, nie wiem w jakich wy szpitalach rodziłyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama po cc
ja miałam cc w środę rano. cały dzień nic nie jadłam, ale człowiek jest taki otumaniony lekami, a potem jak przestają działać obolały, że nawet nie myśli o jedzeniu. na drugi dzień rano trafiłam na normalną salę, tam dostałam rano kleik, a potem już normalnie obiad, więc to, że nie dostaje się 3 dni nic to jakaś wierutna bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KapustaGlowaNiepusta
3 doby nie dają jeść? Chyba bym oc***ała :-) cc miałam w środę w południe, a jedzenie - kleik dostałam w czwartek z rana i potem już normalnie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila

Miałam cc w Niemczech, obiad dostałam na sali poporodowej 30 min po wyjęciu bobasa :) taki sam obiad dostał mój mąż. Kolacja jak i inne posiłki normalne. Słysząc historie z Polski dopytałam lekarki czy ten obiad na pewno mogę zjeść to była zdziwiona moim pytaniem i mówiła ze miałam przeciec cc a nie operacje żołądka :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rodziłam w PL, ale w prywatnym szpitalu. Po CC dostałam obiad, normalny, gdzieś po 5-6 godzinach. Był pyszny, ale co z tego? Dostałam tylko po nim mega wzdęcia, a wzdęcie przy rozharatanym brzuchu jest BARDZO bolesne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To nieprawda. Rodziłam przez cc 2.5 roku temu w szpitalu w Warszawie i co prawda bezpośrednio po operacji jeść nie możesz, po znieczuleniu trzeba leżeć na płasko przez 6h. Jak mnie spionizowali po 6 godzinach byłam głodna jak wilk. Mąż zamówił mi pizze i zjadłam sama całą - miała średnicę ponad 30 cm 😂 ale miałam ciężki poród, straciłam z milion kalorii i byłam okropnie głodna. W szpitalu się smiali: ooo ale pani glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

To zależy od znieczulenia. Po pierwszym cc w narkozie dostałam jedzenie po 3 dniach, ale nie czujesz głodu, bo dostajesz dożylnie wszystkie składniki odżywcze. Po drugim cc w znieczuleniu POP o 10.00, dostałam jedzenie następnego dnia od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Cesarkę miałam o 11, a o 21 jadłam normalną kolację. Może jak jest cięcie w znieczuleniu ogólnym to nie dają jeść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nieprawda, normalnie dają jeść, tj. dwie kromki suchego chleba, kawałeczek masła i dwa plastry wędliny. Aczkolwiek ja byłam tak jakoś nakręcona, że przez cały pobyt w szpitalu nie odczuwałam głodu i nawet te porcje były dla mnie za duże. W efekcie po powrocie do domu ważyłam tylko 6 kg więcej niż przed ciążą, a w sumie przytyłam ponad 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×