Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siostrajulki

19letnia siostra w ciązy, pomocy

Polecane posty

Gość siostrajulki

Moja siostra Julia jest świeżo po maturze, zawsze była poukładana, dużo się uczyła. Marzyła o studiach w innym mieście. Chodzi od 1,5 roku z starszym o 10 lat facetem. Fakt, to duża różnica, ale on jest porządny, mówił, że mu nie zależy pomimo wieku jeszcze na dzieciach i ślubie. Siostra od dłuższego czasu zaczęła w domu wszystkich unikać, zamknęła się w sobie. Miała wyraźnie powiekszony brzuch, ale na pytania o ciąże stanowczo zawsze zaprzeczała. Wczoraj z bratem i mamą przycisnęliśmy ją i wciąż zaprzeczała, aż w końcu popłakała się i powiedziała, że jest w piatym miesiącu! I że nie chciała się przyznać, bo musi sama ponosić konsekwencję za swoje czyny. Mówiła, że się wyprowadzi do chłopaka po porodzie i będzie zajmować dzieckiem. Chcielibyśmy jednak, żeby poszła na wymarzone studia i nie zaprzepaściła tej szansy, ale ona wciąż powtarza, że musi być odpowiedzialna itp. Bardzo się o nia martwimy, jak jej pomoc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma kto się zajmować tym jej dzieckiem gdyby studiowała? może niech odda ojcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sobie zgotowała taki los, niech ponosi konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Twoja siostra, nie córka, więc olej to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu,moze Ty bys olał temat ale mam nadzieje ze autorka tego nie zrobi.Ciesze sie,ze chcesz pomóc.W wieku 19 lat urodziłam córke wiec wiem co Julka przezywa.Wspierajcie Ją !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ma olać siostrę, przecież to jedna z najbliższych dla niej osób? Pier... egoistka z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech Twoja siostra czym prędzej powie swemu chłopakowi o ciąży. przecież jest starszy o 10 lat, niech do niego dotrze odpowiedzialność za dziecko. skoro się kochali to wpadka była jak najbardziej możliwa. wspieraj siostrę by się nie załamała. dobrze że ma Ciebie przy sobie autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzmi jak prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej facet nie wie ze ona jest w ciazy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to nie prowo,to ja się pytam gdzie szanowny prawie trzydziestoletni tatuś?Zabrakło odwagi,żeby przyjść do rodziców dziewczyny i razem o wszystkim powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakies to bardzo naciagane...przeciez na studia moze isc- zaoczne, tak? jak matka i siostra bardzo chca jej pomoc, to pomaga tez finansowo w nauce. przez ten czas jak bedzie studiowac, to odchowa dziecko i bedzie miec wyksztalcenie wyzsze i lepsze perspektywy na prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×