Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

4 dni po terminie okresu, nie mam odwagi

Polecane posty

Gość gość

Okres spoznia mi sie 4-5 dni, temperatura caly czas wysoka pod 37,2 i nie potrafie zrobic testu. Nie mam odwagi bo sama nie jestem pewna jaki wynik chce zobaczyc. Dlugo (ponad rok) staralismy sie o kolejne trzecie dziecko. Nie udawalo sie , w koncu przetlumaczylam sobie, ze jest dobrze tak jak jest, ze trzecie dziecko wywroci nasz swiat do gory nogami. Poza tym mam prawie 36 lat i mocno obawiam sie czy dziecko urodzi sie zdrowe. Wiem, ze moje zachowanie jest irracjonalne teraz ale po prostu wole ta niepewnosc. Wole chyba dowiedziec sie od lekarza- kiedy mozna isc na pierwsza wizyte?Tez mialyscie tak mieszane uczucia jak w koncu sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne Ci sie udalo :) W zasadzie Twoje obawy wynikaja z tego, ze trzeciego malucha sie pewnie nie doczekacie i to chwilowy szok. Wiekiem sie nie przejmuj, znam takie, co to pierwsze maja w wieku 38-39 lat i dzieciaczki sa zdrowe. Wiec tym sie nie martw na zapas :) Poza tym bedziesz na pewno pod swietna opieka, po 35 roku zycia masz obowiazkowe szczegolowe badania prenatalne itd. Dbaj o siebie, zdrowo sie odzywiaj i tyle. Wszystko bedzie ok, poradzilas sobie z dwojka, to i trzecie nie sprawi Ci problemu. Lec do apteki i potwierdz, ze pod sercem nosisz swoje kolejne szczescie 😘 Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobilam test 14 dni po dacie okresu bo nie mialam odwagi- tyle ze my nie staralismy sie o dziecko wiec byla niespodzianka. A najsmieszniejsze jest to ze bylam mega zaskoczona jak wyszla ciaza, myslalam ze mam problemy zdrowotne i stad ten brak. Powodzenia, niech wynik bedzie taki jaki sobie zyczysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×