Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem córką mendy i wyszłam na ludzi

Polecane posty

Gość gość

Tatuś całe życie udawał że się nami interesował. Interesowal tak co pół roku ...Finansowo mama mogła liczyć wyłącznie na siebie, ojczyma i dziadkow,moja ciocię. On alimentów nigdy regularnie na mnie i na siostrę nie płacił,potem komornik ściągal,potem zatrudnił się tak,zeby komornik nic sciągnąć nie mogł. Rodzina ojca biologicznego udawala ze nas kocha...moja matka zawsze się o to wsciekala,ze tacy fałszywi,ze to tylko słowa,a czyny miały się nijak do tego. I jak skonczylam 10,11 lat zobaczyłam ze ta jego rodzina,bo nie moja,ani mojej siostry(już nie) jest taka sama jak ojciec albo gorsza.Babka zawsze ojca bronila zamiast kopnąc go w d**e i powiedzieć do roboty leniu ,masz lozyc na dzieci,pomagać im i nteresowac się Nimi.Ale nie,babunia zawsze wmawiala nam ze tatuś kochany a ze nie przyjezdza do nas to nie ma pieniazkow,to nie ma auta,to daleko mieszka i takie 1000 powodow,oczywiscie przy tym ze matka nie pozwala,a matka tez swego czasu taka naiwna była ze wręcz prisla ich żeby się nami interesowali,bo to w końcu także ich krew....Na szczęście potem ustaliłam zasady widzen w sądzie,ale ojciec i tak tego nie respektowal. Duzo by tu pisać,a nie warto. Chcialam tylko napisać takim zerom "tatusiom" z nazwy, ze wasze dzieci na starość, w momencie gdy będziecie potrzebować pomocy odpłaca wam tym samym. A wszym matkom i siostrom,ciociom które was broniły podobnie. Bo i one sa tak samo winne waszemu postepowaniu jak i wy, skoro was broniły-was złodziei własnych dzieci, potoworow, ktrzy się nimi nie interesowaliście a probolwaliscie naiwnym dzieciom wmawiać ze było inaczej,ale do czasu.... Na starość powiem ci tatusiu tak jak ty mi przez lata ze ja cie tez bardzo bardzo kocham i tobie babciu ze jesteś moim skarbem (babunia przez cale zycie dawala kase i milosc dzieciom córeczki,bo my to dzieci tej suczy, eks zony jej synusia i już na pomoc czy zainteresowanie czy mamy co jesc czy jesteśmy zdrowe i czy nie trzeba nam lekarstw nie zasługujemy),ale wiesz przyjadę dopiero za pól roku. a na te pol roku masz troszkę pieniążków,wiesz troszkę bo więcej naprawdę nie mamy.Starczy ci może na parowki i oranżadę.ale wiesz tatuś pamiętaj bardzo cię kocham i moja siostra też... Mam nadzieje, że każdy z takich potworow otrzyma w zamian wszystko to,co dal swoim dzieciom. Skonczylam studia,mam dom, pracę,szczęśliwą rodzinę.Moja mama ma 2 męża, wszyscy sobie poukładaliśmy terazniejszośc mimo ciężkiego startu przez nieodpowiedniego człowieka który jest moim i siostry ojcem biologicznym.Bo tato zaczęłam mowic w wieku 8 lat do ojczyma po tym jak ojciec biologiczny obiecal mi w styczniu ze do mnie rpzyjedzie za miesiąc a pokazal się z łaski na uciechę za jakies pol roku....A o alimenty dla tatusia się nie boję,zabezpieczyla nas matka,sama mam teczke pełna dokumentów i dowody,jak to tatuś dbal o nas,jak jego rodzina na pokaz a faktycznie w ogole, się nami interesowala. Nie nazywajcie się ojcami,bo nimi NIE JESTESCIE podobni mojemu ojcu biologicznemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja widzę że może i jesteś córką mendy, ale na pewno wyszłaś na mendę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego uwazasz dziewczyne za menge,bo ja skrzywdzil ojciec i nie potrafi wybaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlatego bo styl jej wypowiedzi żywo przypomina gadkę wściekłej mendy z rynsztoka. Geny i nienawiść wyssana z mlekiem mamuśki zrobiły swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze troche ostro ,ale ona ciebie nie ocenia tylko swojego nieodpowiedzialnego ojca.Kim jestes czyzby jakaz kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kimże innym jak nie wściekłą mendą ona jest jeśli poważa się oceniać ojca swego??? Kim jest że wolno jej oceniać kogokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miano ojca trzeba sobie zasluzyc ty mendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba. Wystarczy przelecieć byle mende niezabezpieczoną. I już sie mendy plenią jak.... jak mendy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze,ze jestes jednym z tych s*******i co porzucili rodzine i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty tam widzisz... Ty popatrz w lustro. I nie zdziw się jak pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z debilami sie nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram-zeby dyskutowac z takim glupkiem jak on nalezaliby sie znizyc do jego poziomu...ten koles to taka sama miernota jakvten opisany w temacie. BRAWO DLA autorki tematu.Chwala Twojej mamie ze dala rade Sama Cie wyksztalcic i dac wszystko co w jej micy:) Przykro mi ze masz takiego ojca biol.ale czy to ma jakies znaczenie teraz?:) Masz kogo kochac,ma Cie kto kochac-macie super rodzine i dobrze ze ta menda i jej rodzina nie ma z Toba nic wspolnego:) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz brawo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mendami też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i brawo że też wyrosłaś na mendę. Tradycje trzeba hołubić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stul ryja wściekła mendo z rynsztoka co krytykuje autorkę i każdego gościa po kolei. Na 100% jesteś nieudacznikiem życiowym którego nie chce żadna normalna kobieta, albo prymitywną prostaczką co ulęgła przygłupiego bękarta i podrzuciła rodzinie na wychowanie, a sama poszła dalej się gzić. Bękart jak tylko odrósł od ziemi to poszedł w ślady mamusi mendy i zamiast się uczyć to nogi rozkładał przed każdym, żeby ulęgnąć kolejnego bękarta. Dlatego tak bardzo zabolało cię to, że autorka napisała o studiach, bo ty i twoje bękarcie pokolenie z rynsztoka możecie jedynie o studiach pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się żę Wam się ułożyło w życiu.Wcale nie dziwię się autorce że w taki sposób się wypowiada o swoim biologicznym ojcu i jego rodzince.Nikt z tych co tutaj źle wypowiadają się o autorce nie wie ile musiały przejść te dzieci razem ze swoją matką.Taki ojciec menda zostawia rodzinę na pastwę losu i ma w d***e czy dzieci mają co jeść czy nie!!! W dodatku rodzinka broni mendy zamiast bronić swoich wnuków i im w jakiś sposób pomóc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile tam te dzieci przeszły to faktycznie nie wiadomo. Ale ich mamusia to raczej przeleżała nie przeszła. Pod nowym "tatusiem". A dzieci wychowała, jak widać z postu autorki, na ludzi pełnych jadu, zła i nienawiści. A żmijom się to podoba i biją brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem córką mendy i wyszłam na ludzi - powiedziała prostytutka przychodząc do pracy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny pleps.......aurorko,masz rację,oby zrozumiał i cierpiał...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,tatuś miał ją całe życie w d***e a wy oczekujecie, że ona napisze nadal go kocham.Wam to chyba z braku zqjec rozumy poodbieralo,bardzo dobrze skomentowane i oby każda taka gnita jak tatusiek zdychala w samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo autorko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź kup sobie słownik ortograficzny , pani po studiach hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty z 22.56 kup sobie wibrator największego rozmiaru i zajmij się tym co stanowi sens twojej wegetacji to ci choć trochę minie zawiść o te studia autorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie studia?? Jakąś filologie czy inny marketing nazywasz studiami???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×