Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kupno domu

Polecane posty

Gość gość

Witam. Niedługo bierzemy z żoną kredyt hipoteczny na kupno domu. Czy dom może być własnością tylko żony jeśli kredyt jest wspólny? Ze względów osobistych chcielibyśmy tak zrobić ale czy bank nie będzie robił problemów? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to tego prosto nie da sie wytlumaczyc w ogole chyba 111 www.youtube.com/watch?v=-R6CnSqPnEg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupno domu to poważna inwestycja. Dobrze by było gdybyś mógł liczyć na pomoc biura nieruchomości. Oni by ci pokazali wiele interesujących ciebie ofert. Mógłbyś sobie je obejrzeć, porównać i coś konkretnego wybrać. Ja tak zrobiłem jak chciałem kupić dom. Skontaktowałem się z biurem nieruchomości www.nova-nieruchomosci.com.pl z Częstochowy i oni mi pokazali wiele mieszkań i wybrałem jedno które mi szczególnie się podobało. Potem biuro pomogło mi ze wszystkimi formalnościami i teraz mam wymarzony dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takie formalnosci lepiej samemu si enie bawic, bo można się zagubic. Na waszym miejscu skorzystałabym z oferty jakiegos biura, osobiście mogę polecic www.indomo.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignacka11
to jednak z waznejszych decyzji w życiu, zgadzam się tutaj z wami. trzeba mieć jeszcze szczęscie i trafić po drodze na jakiś pomocnych ludzi, którzy nie będa nas chcieli oszukać. można się też wesprzec dofinansowaniami jak np mieszkanie dla młodych. przy kupnie mojego domu na w Straszynie Soszkowo mogłam z MDM skorzystać, co nam bardzo pomogło, a wiem ze niestety nie wszystkie inwestycje w to wchodzą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba ze specjalistami rozmawiać, ja dom znalazłam w biurze nieruchomości http://www.nova-nieruchomosci.eu/ i cały czas każdy szczegół omawiałam z biurem i bankiem, żeby nie było żadnych nieprawidłowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja tez bym radzil z biura nieruchomosci skorzystac. Ja bylem w NowodworskiEstates (Kraków), pomogli mi w znalezieniu idealnego domu (żona bardzo zadowolona :D ), z zalatwieniem formalnosci i dodatkowo jeszcze z kredytem, bo w tej placowce w ktorej bylem maja doradce kredytowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam, że też rozważaliśmy zakup, ale finalnie zdecydowaliśmy się postawić niewielki domek i od podstaw zrobić go po swojemu. Taki będzie: http://domo.com.pl/projekt-dom-przy-imbirowej-3 :) Może nie za wielki, ale bardzo się na niego cieszymy! :) Również bierzemy kredyt, a dom jest na nas oboje zapisany. Innej opcji sobie nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już każdy bank może inaczej ocenić, ja dom wykupiłam u dewelopera http://www.tlsdeveloper.pl/ i oni pomagali bardzo w różnych formalnościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×