Gość gość Napisano Czerwiec 8, 2014 Ginekolog przepisał mi Metrormax850 bo stwierdził ze nie pekaja mi pęcherzyki i dlatego nie mogę zajść w upragniona ciaze ale niemam cukrzycy i boje się je brac. Czy brała z was któraś te tabletki niemajac cukrzycy?? Czy nie wywołam sobie nimi cukrzycy?? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach