Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eda666

Zdrowe odżywianie przez 11 miesięcy

Polecane posty

Witajcie. Podjęłam wyzwanie 11 miesięcy, chcę przez ten czas tylko zdrowo się odżywiać i zwiększyć aktywność fizyczną. Są chętne aby razem ze mną przetrwać ten wyjątkowy czas? W grupie raźniej ;) Start z 83 kg przy wzroście 163 cm , dążę do minimum 60 kg :D Choć nie chodzi tu tylko o schudnięcie ale o zmianę życia i oczyszczenie organizmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZEMU AKURAT 11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle czasu wystarczy organizmowi be się całkowicie odnowić a ja właśnie odnowić się chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okey, a co masz zamiar jesc przez te 11 miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odżywiam się po prostu zdrowo, już 3 tyg temu zaczęłam tą przygodę. Chodzi o to , żeby dostarczyć organizmowi tylko to co zdrowe i naturalne:) Wiec żadna żywność przetworzona, żadne gotowe obiadki w słoikach, żadne fast foody, zero słodyczy, Piwko też odpada :P Głównie owoce, warzywa, jakieś chude mięsko np. filet z kurczaka gotowany na parze, wędliny, sery też jeśli nie są to serki topione itp. wszystko co po prostu nie ma w sobie tony chemii :P orzechy, jogurty tez jadam, uważam , że nie wyrządzą krzywdy w moim organizmie :) A i na alkohol można sobie pozwolić pod warunkiem , że będzie to wytrawne winko ;) i z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, ja również od dłuższego czasu staram się inaczej jeść i żyć. Mój znajomy jest kulturysta więc pomaga mi układać jadłospis tak, aby w nim nie brakowało witamin i makro/mikroelementów, rozmawiałam tez z nim apropo jakis produktow wspomagających odchudzanie, sam zaopatruje się w jakies odzywki z http://www.elitesportfood.pl/#start – wiec czekam,az poleci mi cos skutecznego i zdrowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio też zaczęłam się zdrowo odżywiać. Jestem łasuchem więc musiałam znaleźć coś zdrowego bez konserwantów. A że sama nie robie przetworów to znajoma poleciła mi przetwórnię Gryszczeniówka - ona poleciła, ja spróbowałam i mogę polecić dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×