Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bita śmietana, a transport

Polecane posty

Gość gość

Poradźcie, proszę. Robię na prezent babeczki, które chcę udekorować bitą śmietaną (zazwyczaj bitą śmietanę mieszam ze śmietan-fixem i tym razem też tak zrobię). Niestety babeczki będą musiały zostać przetransportowane, w cieple będą jechać ok 1,5 h. Stąd moje pytanie cukierniczego laika - czy w takich warunkach nic się nie stanie z bitą śmietaną? Czy lepiej zastąpić dekorację z bitej śmietany czymś innym? Zależy mi bardzo, żeby był to jakiś krem ;) Dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może dodaj do śmietany odrobinę żelatyny rozpuszczonej w wodzie i schłodzonej? No i poszukaj lodówki samochodowej - to nic im się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiś sposób bez lodówki? Żelatyna to prawie jak śmietan-fix ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymyśl inny przepis tu nawet nie chodzi o formę, co będzie jak śmietana się zepsuje w upale i ludzie się potrują? jest masa różnych ciastek, ciasteczek, babeczek nie wymagających użycia bitej śmietany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiphop4
a nie można tych babeczek udekorować na miejscu? Lepsza taka "świeża" niespodzianka niż zatrucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie udekoruję ich na miejscu. To jest dekoracja, z której osoba obdarowana się bardzo ucieszy, teraz już nic innego nie wymyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bądź taką ofermą, w necie są tysiące przepisów na babeczki bez śmietany ludzie lubią sobie utrudniać życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo, serio? Dziękuję za radę w stylu "nie rób sernika - zrób szarlotkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty serio masz IQ poniżej normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popłynie Ci ta dekoracja w najlepszym przypadku, a w najgorszym - kogoś przytrujesz. Wg mnie ciasta z kremem w taką pogodę to jest pomyłka. Chyba, że możesz przewieźć te babeczki w lodówce. Jaka to dekoracja? - żeby podpowiedzieć zamiennik, warto weidzieć cos więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×