Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kamienie

Polecane posty

Gość gość

co myślicie o kamieniach w domu? podobają wam się takie wykończenia oparte na kamieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_wroclaw
mam w domu przejście z kamieniem. zamawialam w firmie mm ogród i dom, strona: kamieniewroclaw :) bardzo fajnei to wyglada, zdecydowanie nadaje charakteru wnętrzu. Jak jest dobrze zrobione to nei sprawia problemów pielęgnacyjnych i co najważniejsze to rozwiązanie na lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie powoduje wrażenia zimnego pomieszczenia? jak w ogóle z montażem tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_wroclaw
efekt daje świetny. mało kto to ma w domu więc to takie unikatowe wnętrze tworzy. ;) przy dobrym oświetleniu nei ma problemu z zimnym pomieszczeniem. a jak z montażem nie wiem :) zamawiałam kompleksowe rozwiązanie od tej firmy :) przygotowali kamień, przywiezli i zamontowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to bardzo fajnie :) straszni emi się takie coś podoba i bardzo bym chciała takkie coś w mieszkaniu zamontować. Muszę się zorientowac w tej firmie jak to wygląda.. polecasz ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_wroclaw
jak jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. sprawnie szybko i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedzcie mi czy impregnowaliście te kamienie we wnętrzu? bo mam na zewnątrz elewację z kamienia i stosowałem środek dynasil kamień i bardzo fajnei się spisuje i dobrze zabezpieczył kamień. Ale nie wiem czy te wewnętrzne kamienie też się impregnuje? w końcu tam nie ma takich wahań temperatury ani deszczu, ani śniegu? jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
należy poddać impregnacji zarówno materiały stosowane na zewnątrz jak i wewnątrz. Tu też moge polecić środek marki dynasil. Baardzo fajnei się spisuje przy impregnacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×