Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsilnna

Mój Były Zatruwa Mi Życie !!

Polecane posty

Gość Bezsilnna

Witam. Mam poważny problem z moim Ex. Byłam z nim ponad 4 lata z czego 2 lata starałam się odejść ale byłam zastraszona. Wiecznie był pijany, był agresywny dla mnie i otoczenia, miał problemy z prawem i był typowym darmozjadem. 3 razy w zeszłym roku była intrewencja policji bo mnie na chodził demolowal mi mieszkanie szarpał mnie i tym podobne. W końcu niby uwolnilam się od niego jestem ze wspaniałym chłopakiem od pół roku. Ale on ciągle co jakiś czas wydzwania odgraza się. Ma nową dziewczynę która mieszka 30-40 metrów od mojej pracy w małej miejscowości w której ja mieszkam. Wiecznie się z nimi widuje wiecznie jakieś zaczepki pretensje wyzwizka. Wczoraj przyjechał z nią do mojego obecnego faceta wtargnoł na posesję zaczął pluć się do mojego chłopaka. Poszarpali się dostał po pysku i po 30min przyjechał z ekipą z bejzbolami rurkami itp. Poczaskał mojemu chłopakowi samochód. Nas nie znalazł. Była policja ale w sumie to oni nie widzą problemu. Wydaje mi się że po prostu dagadał się z policja. Jestem już zmeczona i wykończona tym wszystkim. Czy wiecie co mogę zrobić w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
Mój były mąż zatruwa mi od prawie 20 lat. Nie dociera do niego , że nas już nie ma . To jakaś psychoza. On na bank jest chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
Ostatnio to nawet zwyzywał mnie, że jestem k*****, bo ,,z nim" się k******. ,,Z nim" - chodziło mu o mego męża, którego nie może przetrawić od 16 lat. Ja już nie wiem, czy śmiać się z tego, czy płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko idz na Policje i poproś o protokół z interwencji ,zróbcie zdjęcia uszkodzonego auta ,wtargniecie na prywatną posesję ,nękanie jest karalne.Nagraj na telefon jak Ci ubliża ,moze jakieś esemesy ,porozmawiaj z dzielnicowym ,przedstaw sytuacje ,nie daj sie jak to dogadał sie z Policja ,złóż do komendanta skarge na czynności policjantów ,nie daj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczaskał mojemu chłopakowi samochód. xxx no właśnie! nie daj się poczaskać na drugi raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie sprawy ściga się z oskarżenia prywatnego - powinniście zgłosić oficjalnie przestępstwo, policja będzie musiala się tym zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisz donos do prokuratury i policja nie będzie miala nic do gadania. dodatkowo proces w sądzie cywilnym za wyrządzone szkody, a później wyrok do komornika, albo sprzedaj tym co skupują. tacy zajmą się odpowiednio twoim eksem i piorunem zapomni o twoim istnieniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezsilnna
Witam. Dziękuję za odpowiedź. Byliśmy na policji. Złożyliśmy zeznania, wycenę szkód daliśmy i teraz czekamy. Mam nadzieje że to się w końcu skończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie nekanie powinnas zglosic do prokuratury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×