Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakłopotanietoja

manicure dla dojrzałej?

Polecane posty

Gość zakłopotanietoja

niebawem zmieniam kod z przodu :d na 4 :/ jak powinnam się malować? jak malować paznokcie? ubierać się? co podoba się mężczyznom u kkobiet w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co 10 lat zmieniasz swoja osobowosc, bo zmienia ci sie numerek z przodu? zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotanietoja
nie zmieniam osobowości, jeśli o to chodzi,zawsze miałą skłonność do dziecinady :D a pytam, bo chcę być atrakcyjna, a nie śmieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwone paznokcie. Wyraziste barwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnuśniak
moja mama używa kosmetyków astora, czyli głównie nude, czerwienie, śliwki, kolory ziemii... w tym weiku myślę,że to odpowiednie barwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1234
Tylko nie ścinaj włosów, w Polsce jest plaga kobiet w średnim wieku z "kaskami" na głowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zależy jaki masz kolor oczu, włosów, jaką karnację? Generalnie staraj się nadawać świeżości swojemu wyglądowi, nie postarzaj się np. ciuchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibjona
ciekawy ten fanpage, podoba mi się,że można wygrać lakiery astor czy manhattan, no i dużo inspiracji do malowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewella
szczególnie podoba mi się ta galeria z inspiracjami na manicure http://on.fb.me/1pYxGwI zawsze zastanawiam się godzinami co sobie zrobić i na co mam ochotę, a tu jednak trochę jest foteczek i można wyłapać coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościkowa
Jedna cyferka w wieku sprawi, że masz być śmieszna? Jak nie jesteś pewna jak się malować, to polecam wybrać się do profesjonalnego salonu i tam ci doradza. Ja polecam http://artnail.pl/ bo sama do niego chodzę, bardzo miłe Panie i na prawdę bardzo ładny manicure robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krótkie włosy ścięte na jeża, ufarbowane na czerwono, długie spódnice, garsonki, żakiety, marynarki, pod szyją apaszka, płaskie buty, grube rajstopy zakrywające żylaki, myślę, że jak tak będziesz wyglądać w wieku 40lat to nikt nie powinien się czepiać i wyzywać cię od dzidzi piernik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazerka
na astora ma być w hebe jakaś promocja niedługo -25%, więc można się obkupić w te najnowsze lakiery ;) Ale więcej pastelowych kolorków- w końcu lato przyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×