Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pieczywo

Polecane posty

Gość gość

Jakie pieczywo jecie najcześćiej i gdzie kupujecie? Białe ciemne a może chrupkie jak Wasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najczęściej ciemne, wieloziarniste, ale czasem też chrupkie, bardziej do przekąsek iż śniadań i kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasa nawet koło pieczywa nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ciemne i chrupkie to dośc drogo chyba wychodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba znać miejsca gdzie nie wychodzi drogo:D chrupkie najczęściej od Sante kupuję w polomarkecie, a ciemne pieczywo w piekarni niedaleko domu,a le to żadna sieciówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jak kupujesz takie ciemne albo chrupkie na cały tydzień, to i tak wychodzi drożej bo to jest droższy chleb przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za paczkę sante płacę w polo 2 zlote. ciemny chleb jem tylko sama w domu więc nie potrzebuję go znowu dużo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej zainwestować w nieco lepsze gowork.pl/opinie_czytaj,4687

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maskoteczkaaaaaa
Piekarnia Rąba! Bułeczki mają pierwsza klasa. Do tego masło, plasterek sera żółtego, pomidor i po prostu się rozpływam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukieraskowow
Też lubie ich pieczywo, zawsze chrupiące - idealne na śniadanie heh. Pączale też mają dobre. Musisz koniecznie spróbować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maskoteczkaaaaaa
Jadłam ich pączale i były całkiem niezłe. Jeśli chodzi o słodkości to moim zdaniem nic nie przebije ich sernika z brzoskwinią..mniam :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatzon
@Maskoteczkaaaaaa Sernik z brzoswkinia powiadasz? hmmm moze i ja sobie kupie w ramach " testu" i przyjme razem z kawka na deser..dzieki za dobrego tipa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja zawsze ciemne, pełnoziarniste z Piekarni Rąba, polecam, mają przepyszne pieczywo jak i wyroby cukiernicze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania p

Od niedawna jadamy własny chlebek, a to dlatego, że kupiłąm wypiekacz. Mówię Wam jest tak pyszny, że nawet nam nie w głowach iść do jakiejś piekarni. Kiedyś myślałam, że to pracochłonne, a tego typu urzadzenia trudne w obsłudze, myliłam się i to bardzo. Polecam, naprawdę warto ja mam taki https://www.superwnetrze.pl/tefal-pf6118-wypiekacz-do-chleba-1600w-bread-of-the-world-akcesoria,t133165.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×