Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

35 tydzien ciąży a waga dziecka

Polecane posty

Gość gość

ile wazyly Wasze maluchy w 35 tyg ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 36tc wg usg 3600, urodziło się w 40 tc z wagą 3300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję, załamana jestem moje waży ok 2150 g skończony 35 tydzień, lekarz mowi ze może nadrobić ale ja się bardzi martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończony 35tc wg usg waga 2300g, więc nic się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw się na zapas, często wg usg waga wychodzi inna niż jest w rzeczywistosci bo zalezy jak dokładne pomiary wykona lekarz. margines błędu jest duży bo nawet +/- pół kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj przyznam że taka załamana wyszłam od doktora, poprzednio mi dziecko ładnie przybierało, a w ciągu ostatniego miesiąca tylko 300g, wiem, że jest ryzyko błędu i czekam co będzie dalej, chciałabym żeby dziecko ważyło powyżej tych 2,5 kg, doktor mówi ze mieści się w tych niższych granicach normy, ale że to moje pierwsze to ja już przezywam, że może z nim coś nie tak. Do tej pory zero problemów w ciąży wszystko ok ... oprócz faktu że były wcześniej poronienia, i dlatego tak zwracam uwagę na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważne ,żeby było zdrowe, wagę z nadrobi po urodzeniu. ja sama urodziłam się z wagą 2200 i wszytko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja urodziłam w 35 tc, wg usg było 2400 urodził się na drugi dzień 2800 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj byłam u lekarza i w 37 tyg i 6 dniu córcia ważyła 2400. Też nie dużo a poród za około 2,5 tygodnia. Nie przejmuję się. Ja też byłam mała, niecałe 3 kg ważyłam. A teraz w dorosłym życiu wszędzie wychodzi mi, że mam niedowagę :/ co za głupota bo tłuszczyku zawsze trochę miałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wyniki mam ok usg ok tylko ta waga mnie martwi, myslicie ze panikuje? bo sobie ubzduralam ze jak slabo tyje to ze moze mu cos dolega a lekarz tego nie zobaczyl , ale chodze do bbb dobrego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×