Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama_na_wychowawczym

Zmniejszenie etatu i umowa zlecenie

Polecane posty

Gość mama_na_wychowawczym

Obecnie pracuję na cały etat + w drugiej firmie na umowę zlecenie. Chciałabym zmniejszyć godziny pracy (niepełny etat - np. jeden dzień w w tygodniu wolny) i nadal pracować w pierwszej i drugiej (umowa zlecenie) firmie. Co niekorzystnego zadzieje się dla mnie? Nie chodzi mi o mniejsze wynagrodzenie, bo z tym się liczę. Mam na myśli np. brak świadczeń, większe/mniejsze składki, itp. Czy muszę zgłaszać firmie, gdzie jestem zatrudniona na umowę zlecenie, że nie pracuję już na pełny etat? Z czym to się wiąże? Bardzo proszę o podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TreleMorele1987
Jak porady prawne to ja polecam kancelarię prawną. Sama znam Meritum, które działa w Łodzi i prowadzi naprawę świetne doradztwo z zakresu prawa. Na stronie można znaleźć wszystkie szczegóły: http://poradyprawne-kancelaria.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiczkaa
Też miałam zaproponować tę kancelarię, moja kuzynka korzystała z porady z tematu Prawa Pracy. Skorzystała z ich porady, chyba drogą mailową, bo mają taką możliwość. Jeden z pracowników wszystko jej wyjaśnił i poradził co robić. Była bardzo zadowolona z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×