Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wazne do kobiet. pomocy

Polecane posty

Gość gość

Otoz moja obecna dziewczyna opowiedziala mi ze podczas seksu z jej ex zdarzylo sie jej kiedys miec wytrysk kobiecy. Wystrzelila po czym takich drgawek i spiec miesni dostala ze az ja podnosilo z pozycji lezacej do siedzacej oraz miala straszne drgawki ze nawet po 15 minutach lezenia w bezwladzie miala problem z ustaniem na nogach. I czula ze chce tylko lezec i zeby jej nie dotykac. Dokladnie cytuje to co opowiedziala. I w czym problem. Twierdzi ze nie pamieta bo bylo to dawno czy miala wtedy orgazm ale ja twierdze ze tak mowi zeby mi nie sprawic przykrosci bo udalo sie to tylko jemu i tylko raz w zyciu. Czy mozliwe ze wlasnie wtedy miala najmocniejszy orgazm w zyciu? W sumie szkoda by bylo bo chcialbym zeby to przy mnie miala najwiekszy szczyt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli wtedy miala najwiekszy szczyt to na pewno nie odpuszcze. Wiem tez ze mam lepsze zadatki sporo wiekszego penisa niz jej ex. Ale kiepskie to uczucie jak wiesz ze to ktos inny zabral ja na szczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mierz siły na zamiary. Większy nie oznacza lepszy- jednak samiec alfą ...zacięty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna powiedziec ze nieaktualne;)praktycznie mi sie udalo, moze bez mega wystrzalu (kwestia czasu) ale bardzo duzo tego wyplynelo i reakcja ciala ta sama:) odplywala pozniej:) wystarczylo duuuuzo dluzej sie zajac przed:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×