Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domciaa34234

Mój były jezdził na DZIWKI

Polecane posty

Gość domciaa34234

Hej dziewczyny:) Chcialam tylko zebyscie mi poradzili tak szczerze co mam zrobic , nie chce jakis chamskich odpowiedzi :( Mam 22 lata a moj chlopak 23. Byłam z chlopakiem prawie 2 lata po czym sie rozstalismy. Nie widywalismy sie rok, odezwal sie do mnie miesiac temu i prosil mnie zebym do niego wrocila, ze mnie kocha i zebysmy sprobowali jeszcze raz. Zgodzilam sie! Wczoraj chcial mi sie do czego przyznac, powiedzial ze jesli chce zebysmy byli razem to ma byc szczerosc i nie chce przede mna tego ukrywac zeby sie potem nie wydalo po latach. Od roku kiedy nie bylismy razem zaczal pracowac jako kierowca tira i przyznal mi sie ze korzystal codziennie z uslug prostytutek, zaczal mi wszystko opowiadac. Mowil ze nawet nieraz cala wyplate na nie wydawal to ponad 3 tys :/ Mial ich tyle ze nawet nie pamieta. Dodam, ze oprocz mnie robil to tylko z dziwkami. Ja bylam jego pierwsza dziewczyna w tych sprawach. Prosil mnie zebym mu obiecala ze nie zmieni to nic miedzy nami i z nim nie zerwe jak mi to powie:/ Powiem szczerze, ze chyba nie bede mogla zyc z tym faktem ze robil to z nimi jak nie byl ze mna :/ Jeszcze w dodatku to jest mlody, przystojny facet. Skoro jezdzil i mu tak dobrze bylo to pewnie nadal to bedzie robil.Podczas seksu, mowi do mnie dziwka, suka itp ze niby go to jara. Juz teraz wiem dlaczego. Poradzcie mi co mam zrobic. Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada starszej doswiadczonej kolezanki z tej maki chleba nie bedzie uciekaj dziewczyno gdzie pieprz. Rosnie bo w niezlr bagno sie wploczesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednej rzeczy nie ogarniam po co ty do niego wrocilas jemu sie znudzil taki tryb zycia , szanuj sie dziewczyni i ogarnij troche 15 lat nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko i na temat. Uciekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ty sobie radziłaś przez ten rok w "tych" sprawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×