Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vitamama

Witaminy w ciąży w rozsądnej cenie co polecacie???

Polecane posty

Gość vitamama

Witam napiszcie jakie witaminy brałyście w ciąży i jakie były ich ceny. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co brać Wit,mnie lekarz zabronil, co za dużo to nie zdrowo a potem rodzą sie dzieci duże,ja nie bralam wcale urodzilam zdrowiutkiego synka 3200kg 57 dl. Tymbradziej ze jesey sezon na owoce i warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierz witamin, dziewczyna wyżej ma rację. Mi lekarz kazał, brałam femibion. Dziecko na usg w dniu porodu 4500 g! Na szczęście ostatecznie miało "tylko" 3800, ale i tak miałam cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój z tym gadaniem, żę po witaminach to kolosy się rodzą! Ja całą ciążę brała wit, i dziecko hipotroficzne się urodziło. A brałam pharmaton maturelle z DHA. Co do witamin z dobrym składem i ceną to ponoć witaminer materna z DHA albo Pregna plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi lekarz kazal brac witaminy dopiero od 2 trymestru.biore teraz falwit mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 zl. Za 60 tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorę od II trymestru witaminer prenatal z dha. W mojej aptece cena w granicach 20-25 zł. w innych nawet 40 zł. Wyniki krwi mam w normie. A to że po witaminach dzieci rodzą się duże to akurat prawda. Jestem w 31 tc i zaczynam zażywać wit co drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam flavon, jest drogi, ale nie zawiera bezwartościowych witamin syntetycznych, zawiera przeciwutleniacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Najwazniejsze jest branie witamin z dha, np. Pregna dha, omegamed. Jak trafilam do szpitala z zagrozeniem przedwczesnym porodem to pierwsze pytanie lekarzy brzmialo czy biore te witaminy. Nie dosc ze sa bardzo korzystne dla dziecka to jeszcze w pewnym stopniu ograniczaja przedwczesne porody. Niestety sa dosc drogie: 30 tabletek ktore starcza na 15 dni kosztuje 30 zl. Do tego biore falvit mama (60 tabletek, 35zl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyuiojbnn
Mnie lekarka pwoiedziala, zebym nie brala zadnych witamin tylko zainwestowala w dobra diete. Witaminy brane w ciazy przyczyniaja sie do duzej wagi urodzeniowej dziecka i powoduja tycie u matki. Ja nie bralam a dzieci urodzilam zdrowe i w granicach 3600g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże dzieci od witamin???? Ciemnogrod w 37 tc urodziłam dziewczynke 62 cm. 3900 w ciąży bralam tylko kwas foliowy. Moje koleżanki z pracy całą ciążę brały witami y urodzily dzieci po 2000-2500 puknijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja szwagierka brala witaminy i te urodzila giganta 4600g wiec cos w tym jest moja mama brala biovital , witaminy dla seniorow i tez przytyla a jadla normalnie. Radze uwazac na witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez takie witaminy praktycznie sie nie wchlaniaja wiec nie wiem czemu gadacie ze od witamin rodza sie duze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja całą ciążę na witaminach (prenatal i vitaminer), wyniki świetne (hemoglobina 14) a dziecko urodzone o czasie waga 3140. jakoś się nie utuczył synek. po prenatalu miałam paskudną zgagę zawsze, nawet pod koniec ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore PregnaPlus od początku ciąży, teraz mam 4 miesiąc. 30 tabletek kosztuje mnie 39,95zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytkaNerga
Ja Wam polecam MultiCODE. multiwitamina ta ma opatentowaną formułę, która gwarantuje przyswajalność witamin i minerałów na bardzo wysokim poziomie. To tak naprawdę zastępuje już wszystkie inne suplementy. Jeden produkt, ale za to bardzo dobry. Ja go biorę od początku ciąży. Ma ten plus, że nie zawiera laktozy, na którą jestem uczulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie duże dzieci? brałam witaminy w ciąży a urodziłam córę ledwie 3100g więc nie słuchaj głupot. przyjmowałam witaminy dla kobiet w ciąży z firmy DoppelHerz, niecałe 40 zł za opakowanie, po 2 kapsułki na dzień, 60 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore alvit mama 60 tabletek za 40 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę omegamed optima z DHA, wit.D, jodem, żelazem i kwasem foliowym, czyli to co najważniejsze dla mnie i maluszka, przynajmniej tak twierdzi mój gin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vitaminer prenatal + dha na allegro chodza po 15 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj artykuł na temat suplementacji na tiens com w zakładce profilaktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam swieze owoce i warzywa :) mi wystarczylo- synek 4.3kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie zawsze z pokarmu dostarczamy odpowiednią ilość witamin i składników mineralnych. Jednak jak lekarz zaleca jakiś preparat witaminowy to w jakimś celu. A już kwasów omega 3 ciężko wydobyć z diety. Warto napewno się niego zabepieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hasia987
Teraz na rynku masz duży wybór witamin tylko trzeba dobrać witaminki do własnej kieszeni. Ja tam jestem ogólnie zadowolona z Prenalena. A teraz widziałam że wypuścili multiwitaminki z DHA. Próbowałyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lilka, przecież już wszyscy wiedzą, że jesteś wynajętą spamerką preg00ównena, więc wypier papier z tą debilną reklamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Femibion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bzdura totalna ze od witamin duze dzieci. Czasem geny decyduja za nas!!! Moj maz mial 4 kg i moj syn tak samo. W ciazy utylam 11 kg wiec prawidlowo witamin nie bralam tylko zelazo nie mialam cukrzycy jadlam duzo owocow pilam duzo wody. I urodzilam giganta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy cena rozsądna bo nie pamiętam ale brałam najpierw sam kwas foliowy, później od 3 m-ca pregna/ta z kwasami omega/.Pierwsze opakowanie dostałam od położnej jak mi zakładała kartę ciąży,więc w sumie taniej wyszło.Później brałam jeszcze dodatkowo provag i magnez.Nałykałam się tych tabletek jak nigdy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vita-miner jest dobry u bardzo tani ;-) okolo 20 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×