Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

obrazy

Polecane posty

Gość gość

lubicie obrazy we wnętrzach? jeśli tak to jakie? gdzie kupujecie? internetowo? w galeriach? czy może bezpośrednio od artystów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga_iguszka
ja uwielbiam obrazy... zawsze dodają charakteru wnętrzom. :) sama mam w domu 3 kupione w internetowej galerii sztuki. Na początku się obawiałam zakupów w internecie ale się przkonałam i nei załuje :) to świetna inwestycja w piękne dzieła sztuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie kupowałaś? w której galerii? jak wrażenia? sama szukam czegoś właśnie dlatego wypytuję o jakies zaufane miejsca w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielki transatlantyk podczas swego kolejnego rejsu mija niewielką wysepkę. Na plaży widać jakiegoś brodacza ubranego w łachmany, biegającego nerwowo po plaży i coś wykrzykującego. Jeden z pasażerów statku pyta kapitana: - Kto to może być? - Nie mam pojęcia. Pływam na tej trasie już 10 lat i za każdym razem, gdy tędy płyniemy, ten facet cieszy się jak dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga_iguszka
ja kupowałam w galerii art office. i mogę polecić to miejsce, piękne obrazy, profesjonalna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga_iguszka
a to już zależy od obrazu :) musisz się z nimi kontaktować w sprawie wyceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nostalgiaX
ja lubię obrazy przedstawiające miejsca,z którymi wiążą mnie dobre wspomnienia. np. z wakacjami nad jeziorem kojarzy mi się ten obraz http://www.artaks.pl/Zach%C3%B3d_s%C5%82o%C5%84ca_w%C5%9Br%C3%B3d_trzcin-203A_1AB.html zamówiłam go w galerii internetowej i myślę,że to bardzo wygodne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, a kupowal ktos z was witraże np tutaj www.artshobby.pl ? bo wlasnie zastanawiam sie nad kupnem i zapisaniem na kurs, bo jakos zaczelo mi sie to podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinaska
ja kupowałam obrazy na ścianę do salonu. Mam jedną fototapetę w przedpokoju, ale do salonu to wybrałam obrazy wieloczęściowe o ten pierwszy po lewej http://agatonstudio.pl/108-obrazy-wieloczesciowe-kaskadowe. Oczywiście, że nie jest to sztuka i nie malowany. Zastanawiałem się nawet nad malowanymi bo jak mówią ich cena rośnie po latach, ale jak się rozejrzałam po ofercie galerii w naszym mieście w której wystawiają artyści, to jakoś nie widzę u siebie w domu dzieł sztuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwa duże obrazy zamówione u Leonida Afremova (afremov.com) i bardzo mi się podobają. Oczywiście kwestia gustu:) Przyszły w tubie i dopiero w Polsce je oprawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co kupuję do wnętrza lubię najpierw obejrzeć osobiście :) W salonie Flugger widziałam piękne wzory tapet i zamarzyła mi się taka oryginalna ściana w salonie ... nie z obrazem a z tapetą w pięknym skandynawskim wzorem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem tapety wyglądają też fajnie jak są oprawione w ramki - wtedy pełnią funkcję obrazu i nawiązują do wzoru tapety która jest też przyklejona na większej powierzchni :) a Flugger owszem, ma sporo ładnych kolekcji np. Royal Classic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama maluję. Zainwestowałam w pędzle, farby, płótna, wszystko udało mi się zamówić w http://edan.krakow.pl/, jak dla mnie najlepszym sklepie dla artystów, i teraz maluję dla siebie. Najlepszy sposób na wyrażenie swoich emocjji. I tych dobrych i tych złych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super obrazy i plakaty w atrakcyjnych cenach oferuje ten sklep internetowy www.artisart.pl …Ich oferta jest bardzo bogata że aż trudni zdecydować się co kupić… polecam…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×