Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problemy lozkowe chlopak nie ma erekcji

Polecane posty

Gość gość

Z moim chłopakiem mamy problemy w łóżku. Wszystko jest ok, dopóki ma dojść do stosunku. Jak pieszczę go ręką albo ustami, wszystko jest ok, ma erekcję. Ale jak tylko ma dojść do stosunku - natychmiast mu przechodzi. W dodatku twierdzi, że normalny stosunek jest dla niego mniej przyjemny niż inne pieszczoty. Jest prawiczkiem, wiem, że się denerwuje. Ale robię co mogę, żeby go uspokoić i żeby czuł się pewnie, i to już trochę trwa, ale to nic nie daje. Nie wiem, co myśleć. Skąd taka reakcja u niego? Martwię się bardzo, kocham go. Ale nie możemy współżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często jest winą zła dieta picie syfu jak napoje z kartonika itp...Kisielki,siemię lniane,galaretki takie jak do placka itp...Picie wody przegotowanej minimum 2 l dziennie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on ogólnie ma erekcję - tzn. jak go pieszczę inaczej. Więc nie wydaje mi się, żeby to był problem natury fizycznej. Ma pełną rekcję natychmiast, jak tylko się nadarza jakakolwiek okazja do pieszczot. Dopiero gdy ma dojść do zwykłego stosunku (np. po grze wstępnej) mu przechodzi. Więc zwykle na grze wstępnej się kończy. Albo pieszczę go tak do końca. Ale to nie to samo, co normalny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedorobiony
wylej na swoje uda naturalny miód, to działa na każdego, czemu tak jest? nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo normalny seks jest nudny i mało podniecający. Pieszczoty są o wiele lepsze i bardziej podniecające. Mnie samego zwykły klasyczny seks nie jara. Oral, petting i jakieś delikatne fetysze to mnie kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedorobiony
Też miałem problem ze wzwodem (żeby mi normalnie stanał) po tym jak dowiedziałem się że moja mnie zdradza, ale to może wina złej diety, wtedy własnie zajadałem się kotletami z piersi kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedzi. ciekawe, że niektórym bardziej podoba się petting itp. niż normalny seks. dla mnie to niepojęte - żadne pieszczoty nie mogą się równać zwykłemu seksowi. a co do diety - porozmawiam o tym z chłopakiem, ale niestety, nie chce mi się wierzyć, żeby rozwiązanie było takie proste. smutno, bo ja chcę normalnego seksu - z nim, bo go kocham, a nam nie wychodzi :( oboje się martwimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy używacie prezerwatyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniaj pozycje najlepsza jest ginekologiczna wtedy dochodzi członkeim do samaj macicy i jest większa Podnieta dla was obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnie - czasem używamy prezerwatyw, czasem nie. a dlaczego pytasz? dzięki jeszcze raz za rady. spróbujemy pozycji ginekologicznej i może środków. on sam twierdzi też, że to może byc kwestia jego przyzwyczajenia do masturbacji. myślicie, że masturbacja rzeczywiście może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy problem osoby uzależnionej od masturbacji, ręka daje mu silniejsze bodźce i stąd ten kłopot, bo wchodząc w ciebie nie czuje takiego ucisku jak jadąc na ręcznym. Ale to da się zmienić... musi tylko odzwyczaić się od rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×