Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

'szalony' okres

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, otóż w piatek wieczorem dostalam okresu (13 czerwca), tak sie sklada, ze jestem tez chora, zazylam dzis wit. C i rutinoscorbin (czytalam ze to skraca okres) ale nie spodziewalam sie, ze az tak. moj okres nie jest zbyt obfity, miesiaczkuje od niedawna, ale zwykle trwal 7-8dni az tu dzisiaj mialam dziwna sytuacje. poczulam nagle ze 'zalewa' mnie wodospad, okazalo sie ze jednorazowo wyciekla mi dosc duza ilosc krwi, a juz po godzinie zaczelo jej byc coraz mniej, az do teraz, gdzie prawie wgl nic mi nie leci. Powiedzcie mi, doradzcie o co tu chodzi? czy to witamina c? dlaczego tak nagle zrobil sie obfity, kiedy zawsze byl normalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam, ze ten nagly 'przyplyw' byl kiedy wydmuchiwałam nos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś dużo szczęścia bo witamina C i rutinoscorbin rozrzedzają krew,mogło to wszystko skończyć się krwotokiem lub omdleniem z powodu osłabienia.Nie eksperymentuj bo natury nie przyśpieszysz. Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zazyywalam, bo jestem chora, nie dlatego, ze chcialam przyspieszyc, tylko jestem ciekawa, bo czytalam ze wlasnie witamina C skraca okres, a za to kwas acetylosalicylowy (np. aspiryna) maj dzialanie rozrzedzania krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a! i istotna rzecz! witamine C zazylam po caly wydarzeniu :) tylko chodzi o to czy to ona miala wplyw na to, ze tego okresu bylo coraz mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×