Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co Kożuchowska ukrywa ciąże

Polecane posty

Gość gość

lekki temat wiem, ze to Jej sprawa itp ale brzuszek zaczyna byc wdiczny, ona ubiera workowate ubrania, milczy jak grób. Po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo moze jej wygiodniej w luznych ubraniach? nie każda lubi w takim stanie wypinać brzuch w ubraniach XXS ktore są za male, ja tez tak się ubierałam im luźniej tym wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi mi o ubrania, tylko milczenia na temat ciazy.Kazdy o tym plotkuje, domysla sie a ona zamierza urodzic i ukryc dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie jest taka glupia jak inne celebrytki, żeby się z tym afiszować. jak widać szanuje siebie i swoją rodzinę. Powiedziane było, że jest w ciąży i wystarczy. Chciałabyś autorko żebyzdjęciaz usg umieszczała we wszystkich tabloidach? Poza tym w workowatych ciuchachjest wygodniej. Daj jej kobieto spokój. Pewnie jakby się afiszowała ze swoją ciążą to by po niej jeździli że wszędzie się pcha z tym brzuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma na fejsa wrzucac zdjecia z Usg i brzucha?? to jej prywatna sprawa i nie ma ochoty obnosić się z tym calej Polsce, widocznie za dlugo czekala na dziecko wiec teraz dmucha na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje drzewko pomarańczowe
Bo normalni ludzie o ciąży gadają z rodziną i przyjaciółmi, a nie lecą do pierwszego lepszego szmatławca żeby udzielać obszernego wywiadu na temat plemnika, zapłodnienia, śluziku i tempki takie idiotki to tylko na kafeterii. Ubiera się luźno, nie dyskutuje na temat swojej macicy BABKA Z KLASĄ i pojmij to plotkaro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze- wczesna ciąża wygląda jak wzdęcie- nie wiem po co coś takiego eksponować w opinających ciuchach skoro wygląda, to po prostu jak zapuszczone ciało z wydętym brzucholem. po drugie jest stara i ma problemy z płodnością- zaraz może być po ciąży- ludzie w takich sytuacjach nie mówią znajomym i rodzinie, a ty bys chciała, żeby do faktu leciała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giganterka
moje drzewko pomarańczowe znowu ty wulgarna szmato? jestem tu chyba na 120 temacie dzisiaj i wszędzie ty :( zajmij się czymś porzytecznym nienawidzę cię takie coś jak ty powinno zdechnąć a twój bachor z wózka wylecieć na ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
giganterko skoro jesteś na 120 temacie to nie jesteś wcale lepsza, ba! Jesteś milion razy gorsza, bo ona nikogo nie wyzywa, pisze na temat i w przeciwieństwie do ciebie nie jest wulgarna. No i słownik ortograficzny ci się kłania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CHODZI O TO< ZE ONA UKRYWA SAM FAKT BYCIA W CIAZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo albo nie chce być jak wisniewki który pokazał już wszystko łącznie z nowotworem o***tu :( Albo jest szczwana i wiem jak paparazzi polują na jej brzuch a potem na fotki dziecka:D czeka na najlepszy moment i ba najlepszą propozycję żeby za fotki oraz wywiad zgarnąć odpowiednią ilość gotówki :D Jest jeszcze trzecia opcja . Ma 43 lata to jej pierwsze dziecko i nie chce zapeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego,matko co za kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje drzewko pomarańczowe
To znaczy jak ukrywa sam fakt bycia w ciąży? wszyscy wiemy, że jest, nosi luźne ciuchy i się głośno nie wypowiada do prasy, ucina pytania i tyle weź już skończ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi się afiszowac jak inne idiotki od chwili zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×